Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért r*banc egyböl az aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért r*banc egyböl az aki hétvégente bulizik és iszik? Miért elitélendő ez?

Figyelt kérdés

Olvastam már itt gyk-n olyan kérdéseket ahol kifejtették hogy az a fiatal 17-18 éves aki hétvégente bulizik és iszik az r*banc alkoholista. ez most komoly? Akik ilyeneket állitanak nézzenek meg egy igazi alkoholistát akit nem rédekel a családja(igen, tapasztalat!) és azután mondja hogy aki hétvégente kiereszti a gözt az alkesz r*banc..

én a barátaimmal feljárok hetente-kéthetente bulizni, szoktunk iszogatni utána bulizunk. Van hogy kicsit vadabb a buli, van hogy többet iszunk mint kellene, de szerintem ez beletartozik a fiatal korba hogy bulizni bulizni bulizni, hiszen ha felnövünk akkor már nem lesz rá alkalom, most kell kiélni magunkat, nem majd 40 évesen mikor majd sajnáljuk hogy ez kimaradt az életünkböl és a gyerekünkkel járunk majd bulizni. Nem értem hogy ez a felfogás miért lenne rossz?:)

19L


2013. aug. 13. 21:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj,ha szórakozol.

A baj ott van,hogy ehhez már muszáj alkoholt innod heti szinten.Anélkül is lehet jól bulizni..

2013. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért is mondhatják ezt, mert sokan nagyra vannak magukkal, csak a bulizás/piálás/pasizás/vásárlás érdekli sokukat, de a sulit meg leszarják, dolgozni nem akarnak (még akár otthon sem), szóval az ilyet én is annak tartom... mert aki képes hetente bulizni, az akkor legyen képes jól is tanulni akár egyetemen akár máshol..mert ha csak a bulizás körül forog az esze, meg lesz róla a vélemény.
2013. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ácsi! A r*banc ez esetben csak az, aki a szórakozóhely koszos mellékhelyiségében dugatja szét magát...
2013. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 AeonFLUX ***** válasza:
10%
Egy alkesz ribizli vagy, ügy lezárva!
2013. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Mert ez ilyen urban legend, hogy a discokban csak a mértéktelen ivászat és szex megy. Ezért ítélik el sokan azokat akik buliznak, itt GYK-n is rendszerint hangoztatják, hogy ők biztos nem kezdenek olyannal aki sokat bulizik, meg hogy discoban nem lehet normális embert találni. Ilyen téren is megy a nagy általánosítás, mert ha van a néhány száz ember között 10-20 olyan, aki full részegen szexel a wc-ben, akkor már tuti hogy a többi is.

Nálunk ez úgy néz ki, hogy minden pénteken összeülünk beszélgetbi, iszogatni, utána pedig lemegyünk a buliba. Táncikálunk, kiülünk beszélgetni, megismerkedünk új emberekkel, elhülyülünk, röhögünk a részegeken, akik esnek-kelnek, táncolni próbálnak, stb.

Azt hiszem ebben semmi kivetnivaló sincs.

Én pont az olyanokat nem szeretem, akiket képtelenség kirángatni otthonról, elvan a maga kis világában és barátkozni sem szeret.

2013. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat, föleg az utolso előtti kedves kis ribizlinek becézőt.;)

Énis ugy vagyok vele hogy hülyéskedünk, iszogatunk, bulizunk..ezzel még semmi baj nincs :) szerintem is sokkal jobb ez, mintha valaki otthon ül és nem csinál semmit csak kockul, vagy itt gyk-n oltogat másokat:)

2013. aug. 13. 22:04
 17/21 anonim ***** válasza:
Ez így nem elítélendő. De az emberek nagy része szeret megszólni másokat. Ha nem ezért, azért.
2013. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azért ítélik el, mert a mai világban az a lány aki iszik és bulizik gyakorlatilag egyenlőnek mondható a könnyen ágyba vihető lánnyal...mert most meg lehet sértődni, de rengeteg csajt meg is lehet kapni pár feles után! És az ilyenek miatt alakul ki az előítélet, ez ellen én már feladtam a harcot :D! Majd ha idősebb leszel, lehet Te is ráfogod hagyni az emberekre. Én is jártam egyetemre, volt olyan is egy héten 3szor mentünk bulizni, és általában én voltam a 'móka mester'..szal ittunk mi is rendesen lány létünkre pusztítottuk a vodkát, de sajnos volt olyan este is amit szégyeltem később! Nem feküdtem le soha senkivel, pedig engem is r*binek néztek, mert mindig mással táncoltam és csókolóztam is általába, de bugyiba senkit nem engedtem. Talán el sem hinnék, ha kiderülne, hogy hány fiú volt eddig az ágyamba. :) De én olyan 22-23 éves korom körül untam bele, abba hogy másnaposan ébredni, rossul lenni meg persze azok a dolgok amikre senki sem büszke..a tipikus részeges viselkedések..XD Most 25 vagyok, és már cikinek tartom ha egy lány full részeg és végig kell cipelni hajnalba a városon meg hasonlók, de megtörtént velem is...és azért még így öreg koromban (:D)is megtörténik, csak mostmár nem hetente, hanem csak nagyon ritkán engedem meg magamnak h szétcsapjam magam, mert már ciki. :) Arra vigyázz, h próbáld elkerülni az olyat h részegen lefeküdj valakivel, meg hasonlók..mert azt tényleg bánni fogod!
2013. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A vadabb bulit ugy értettem mint az utolso válaszolo irta, hogy másnaposság stb. Jött olyan privát kérdés hogy a vadabb buli alatt azt érteme hogy b*szok össze-vissza. Hát nem! a vadabb buli alatt azt értettem hogy iszunk, röhögünk, avn hogy többet iszunk és részegek leszünk. ennyi:)
2013. aug. 13. 22:24
 20/21 anonim ***** válasza:

" de szerintem ez

beletartozik a fiatal korba hogy bulizni bulizni

bulizni, hiszen ha felnövünk akkor már nem

lesz rá alkalom, most kell kiélni magunkat,

nem majd 40 évesen mikor majd sajnáljuk

hogy ez kimaradt az életünkböl és a

gyerekünkkel járunk majd bulizni."


Gyenge kifogás, nyilván a másik véglet sem jó ha valaki pl. nem megy el sehová, a munkával törõdik csak. De vannak akik nem igénylik, hogy minden hétvégén seggrészegek legyenek! Én sem, nem is nagyon megyek, és mi bajom van róla? Semmi, pedig nemsokára ott leszek a 3. x-nél!

2013. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!