Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavarja a lányokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarja a lányokat, ha a fiú szőrös?

Figyelt kérdés

Koromhoz képest eléggé szőrős vagyok, és ez eléggé szégyenlőssé tesz. Ahogy elnézem a korom belieket nekik nincs annyi, azért is zavar.

Lányokat általában mennyire zavarja ha pl. szőrös a srác hasa, dereka, feneke, mellkasa stb?


2008. jún. 26. 19:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

Egyén függő. Engem zavar, nagyon is.

Tanács: hordj olyan pólót vagy inget amiben látszik, hogy szőrős vagy, így csak olyan lányokkal kerülhetsz össze, akik szeretik ezt a típust, így megkíméled magadat és a lányt is a kellemetlen pillanatoktól, mert tudja mire számíthat.

2008. jún. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
62%
az én baràtom is szörôs,pedig elötte utàltam a szörös egyedeket,de most ö honaljban is és nem undorito egyàltalàn...mert nem log neki derékig és ha polo van rajta akkor sem log ki az ujja alol...a hasa is szörös és szeretek benne tùrni fùrni... ,,ott" azért fazonozik ô is a kedvemért hogy tényleg ne kelljen utàna szört kaparni a nyelvemröl :D
2008. jún. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%

Én ezt tartom természetesnek és férfiasnak. A hát azért inkább legyen szőrtelen, de a többi nem zavar. Sőt, mivel nő létemre sajnos nekem is vannak problémáim a szőrzettel, és ez még sok más nőnél is így van, kifejezetten zavarna, ha egy csupasz, vagy nálam kevesebb szőrrel rendelkező férfival kéne együttlennem.

Tehát ez egyáltalán ne zavarjon, mint az előző válaszokból is látszik, több nőnek ez jön be inkább. Higéniai okokból egyes testrészek szőrtelenítése azért ajánlott, hónalj, végbélnyílás környéke, az esetleges bőrhibák figyelembevételével borotválható viszonylag egyszerűen. Vannak azonban nagyon szőrös férfiak, akiknek a hátukra is masnit lehetne kötni, de ők is megtalálják a párjukat. Tom Sellec. Én szeretem, ha egy férfi is ad a külsejére és ápolt, tiszta, de ha belegondolok, hogy esetleg órákat is képes a fürdőszobában azzal foglalatoskodni, hogy leszőrtelenítse a testét, hát az talán már nem is férfi!

2008. jún. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%
Az én pasim is szőrös, de egyáltalán nem zavar. Ahol kell (hónalj, pénisz) ott borotválja, egyéb helyeken pedig ott a helye a szőrzetnek!!!
2008. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazsag szerint en undorodok a szoros pasiktol.Meg a szakallat sem birom.Az arcan se legyen szor a pasinak:P ezert tetszenek a babasabb buzisabb pasik:P.De hat izlesek es pofonok...;))
2008. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök normális,hogy szörös vagy!Meg amúgy is szexy tud lenni ha egy pasi szörös,mondjuk én inkább a szörtelen dolgokat kedvelem,de ízlések és pofonok!:)Ha nagyon zavar használhatsz szörtelenítő készítményeket!(gyanta,krém,hab stb.)
2008. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%
engem naon zavar "ott" meg a háton ...máshol lehet de "ott" nagyon sar ha van mer ha lefekszel 1 csajjal akk a csaj majd ott fogja magából kihúzogatni a szőrödet..nagyon undorító...
2008. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Engem zavar ha olyan mint egy gorilla de kell annyi szőr ami férfiassá teszi őket!!!!!!!!!!!!
2008. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nálam inkább a csupaszok a nyerők, nem vagyok oda a szőrökért, de ez egyéntől függ :)
2008. júl. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

imádom símogatni a mellkasán a szőrt :)

eddig főleg szőke pasijaim voltak (na nem agyban :) és azt vonzónak találom. de a fekete vhogy nem nyerő. najó, a háta azé ne legyen dzsumbis, de a többi nem gáz. hónalj és fütyiszőr offos :)

amúgy semmi bajom vele :)

2008. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!