Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavarja a lányokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarja a lányokat, ha a fiú szőrös?

Figyelt kérdés

Koromhoz képest eléggé szőrős vagyok, és ez eléggé szégyenlőssé tesz. Ahogy elnézem a korom belieket nekik nincs annyi, azért is zavar.

Lányokat általában mennyire zavarja ha pl. szőrös a srác hasa, dereka, feneke, mellkasa stb?


2008. jún. 26. 19:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Hát engem nem zavar. Egyrészt, mert ettől lesz valaki férfias. Másrészt, mert mindenkit úgy kell elfogadni, amilyen. Az én barátom is elég szőrös, de ha az ember szeret valakit, akkor nem a szőrrel foglalkozik. Ha téged zavar, akkor szőrteleníthetsz, higiénés okokból a hónaljat például érdemes.
2008. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Engem sem zavar, sőt kifejezetten férfiasnak tartom, nem tudom hány évesek a korodbeliek lehet, hogy ők ezt még máshogy látják, én 22 vagyok.
2008. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem kifejezetten sexi, ha egy pasi szőrös. Nem jönnek be a meztelencsiga pasik. a barátom is szőrös, cukkolom vele, de tudja, hogy imádom. attol pasi egy pasi.
2008. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
A hát kivételével engem nem zavar a szőr.
2008. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Én a csupasz csigákat szeretem. De van akinek éppen a szőrös tetszik, úgyhogy ne aggódj.
2008. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
Sokkal férfiasabbak a szőrösebb pasik szerintem.Személy szerint,nekem is azok jönnek be.
2008. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
Az marha sexi ha cumizás után fogselyemnek használom a fanszörzetét. Meg az is szexi ha az arcomat csiklandozza a hónalj + mellkas szőr. FÚÚÚJJJ. Az oké hogy lába ,karja szőrös de a többi? Izlések és pofonok..
2008. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök egészséges, ha egy férfi szőrös. Jó ne legyen egy majom, de azért egy kevéske szőr mondjuk a hasa aljára (nem fanszőrzetre gondolok) meg a mellkasára ott nyugodtan elfér. Az, hogy a lába szőrös ez természetes. A fanszőrzetre kitérve ne legyen se dzsungel se olyan, mint egy csiga. Olyan pont közepes... Ami nem marad benne a szádba :D A hónalja alap, h csupasz legyen. Nekem kb ennyi az igényem. Barátom még a hátánál is szőrös ott alul a feneke fölött. De az egyáltalán nem zavar engem, mert nem nagy dzsumbujg. Olyan pont jó ;-)
2008. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem jó ha a pasi szőrös.Bár a háta ne legyen az mert az már tényleg undorító
2008. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
engem nem szokott zvarni, de volt már olyan is hogy, olyan volt mintha vattacukorba ülnék
2008. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!