Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nyáron sokszor találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyáron sokszor találkoztam azzal a lánnyal, akivel nem akarok, és folyton követ. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy találkozni akarna velem, mert egész nyáron otthon ül, és mondtam neki, hogyha akar velem találkozni, akkor hívjon fel. De volt amikor én hívtam, és véletlenül ,,nem ér rá". De az utcán nem hagy...Elindulok bárhova, olyan, mintha folyton követne. De nem tudom...Sos...Valaki
2013. júl. 19. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem üldözési mániád van. Ez egy mentális betegség. Fordulj szakemberhez, ne szaremberhez.
2013. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha otthon ül egész nyáron, nem tud követni. Ha követ, akkor meg nem ül otthon. Most akkor melyik? :)
2013. júl. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!