Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha elmegyek a nőgyógyhoz hogy...

Ha elmegyek a nőgyógyhoz hogy babát akarok akkor milyen vizsgálatokat végez el?

Figyelt kérdés
És még hova küld tovább?
2013. jún. 25. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
kenetet vesz, rákszűréshez és tenyésztéshez, megtapogatja a hasfalat. Nekem ennyit csinált, nincs semmilyen alapbetegségem.
2013. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak a szokásos vizsgálatokat végzi el, ha mostanában volt rákszűrésed, akkor azt nem.

Kivizsgálást akkor fognak megejteni, ha kimondottan teherbeesési problémád van már egy ideje, vagy valami észrevehető rendellenesség van a ciklusoddal.

2013. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zabmester ***** válasza:

Általában ilyen miatt akkor szoktak menni, ha már próbálkoznak egy ideje, és nem sikerül.

Amúgy csak egy általános vizsgálatot csinál, megnézi, hogy minden rendben van-e, rákszűrés, ilyenek.

2013. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem rákszűrést csinált, sima kézi vizsgálatot, megnézte a melleim is, és csinált egy hüvelyi ultrahangot. A rákszűrés eredménye után annyit mondott, hogy minden rendben van, kezdjek el vitamint szedni és mehet a projekt, és jelentkezzem, ha sikerült a baba. Sok sikert kívánt és ennyi. Ennek ellenére nem árt elmenni még fogászatra pluszba. Más különösebb dolog nem kell.
2013. jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Egyébként rendszertelen a menstruációm akkor is csak ennyi vizsgálatot csinál?
2013. jún. 25. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mennyire rendszertelen. Ha odamész úgy, hogy 40 naposak a ciklusaid, vagy meg sem jön, vagy akár csak 2 havonta, akkor is csak néhány napra, valószínűleg kivizsgálnak, itt szerintem az első lépés egy vérkép, ahol hormonszintet néznek, majd utána megpróbálják gyógyszeresen kezelni a problémát.
2013. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem.Hát általában 30-34 között szokott ingadozni a ciklusom de legutóbb például 37 napra jött meg.Akkor el is kezdtem reménykedni hogy baba lesz.
2013. jún. 25. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!