Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek felidegesítettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felidegesítettem azzal hogy felhívtam?

Figyelt kérdés
a fiúm,akivel több mint egy hónapja járok elment valami táborba.én rácsörögtem,ő azonnal vissza is hívott,de én nem vettem fel,de miután lerakta azonnal újra (2szer) rácsörögtem,és nem hívott vissza.facebookra sem reagált.ez azért zavar mert az exe is abban a táborban van.mit jelenthet ez?kezdjek aggódni?

#vonzódás #barátnő #szerelem #ex #tetszés #visszatérő érzelmek
2013. júl. 6. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

de hülyék vagytok ti nők...


ha már egyszer visszahívott akkor mi a bánatért nem vetted fel????

és igen,aggódjál,hogy lehet,hogy megcsal az exével,főleg ha a gyerek dobta ki és a csajnak még kelhet

2013. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mert nem volt nálam a telefon....és a csaj dobta őt...
2013. júl. 6. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
miért nem vetted fel? ha így kezded, akkor ne is folytasd a kapcsolatot, ez a viselkedés elég gáz... L
2013. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

lehet megsértődött :o

?

2013. júl. 6. 21:01
 5/6 A kérdező kommentje:
most hívott :D és tök cukii volt :P
2013. júl. 6. 21:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd megtanulod, majd rájössz :D :D De jó volt 14évesnek lenni :D
2013. júl. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!