Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szünetet kért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szünetet kért tegnap, de nem bírtam ki, és ma este felhívtam?

Figyelt kérdés

Amikor felvette, örült, de aztán ismét felhozódott egy dolog, ami rosszul esett neki, és a végén közömbösen tette le. Hogyan tudnám jóra fordítani a helyzetet? Több éve vagyunk együtt. Holnap vagy holnapután beszélünk személyesen, de félek, hogy ezzel rontottam a helyzeten.


20F


2012. máj. 31. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
ha szeret örült hogy hívtad!!!
2012. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából ezen már nincs mit elrontani. Bocsi...
2012. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit követtél el? Rossz helyre raktad a lompost?
2012. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Humoros..., többieknek köszönöm, remélem jól jövök ki.
2012. jún. 1. 00:14
 5/5 anonim ***** válasza:

szakítani akar egyértelmű,csak még nyuszi hozzá és inog.

egy igazi férfias randival bizonyíthatsz.

csinálj kaját neki,gyertya,pezsgő,zene és mond el neki közben,hogy jó vele,de ne nyavajgóban,hanem kijelentő módban.

aztán dugd meg.

ha lefekszik veled,akkor van még esélyed.

ha ennek ellenére is hajtogatja a szünet dolgot és nem dug,akkor töröld a fészről,add neki vissza dolgait,aztán kalap kabát.

2012. jún. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!