Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod este elmegy bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod este elmegy bulizni, akkor szól neked előtte, vagy csak úgy simán elmegy?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
A barátom nem megy nélkülem! :)
2012. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

természetesen szól, és mindig megkérdezi, hogy szeretném-e ha nem menne.


azért nem kérdezi meg, hogy én szeretnék-e menni, mert 60 km-re lakunk egymástól.


de ha együtt vagyunk, mindig együtt megyünk

2012. máj. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, hogy szól :)
2012. máj. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Költőnő? ***** válasza:
nincs semmi baj, ha el akar menni, még csak "kéredzkednie" sem kell, de alap, h szól.
2012. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó nektek,hogy alap..
2012. máj. 31. 10:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nem éltek együtt...
2012. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ő is szól, én is szólok. Bármilyen programot találok (közös, egyedüli), azonnal szólok, hogy aszerint tudja szervezni a napját. Fordítva is így van.

Egyikünk sem kérezkedik el, csak időben szól.

2012. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem élünk együtt.Ha együtt élnénk csak szólna ha van valami programja este,nem csak úgy eltünne..:)

Nem zavar ha elmegy,ne értsétek félre,menjen nyugodtan.Csak olyan rossz,mikor várom,hogy tudjunk beszélni neten estefelé,mert így szoktuk minden nap.Ha nem tudunk találkozni.Én meg csak várom,várom..De semmi.Aztán rájövök,hogy nincs is otthon.

2012. máj. 31. 12:33
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is szól mindig, de én nem nagyon szeretem ha eljárkál a barátaival.. az ördög sosem alszik:D
2012. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudom hetes éves kérdés, de utólag válaszolva aki ezen problémázik, hogy esetleg elfelejt szólni, akkor ott már nem jó az egész kapcsolat. Időben szólás, vagy sem ez valahogy számomra teljesen úgy hangzik, mindha el kellene kéretzkednie mind az iskolából, vagy a munkahelyéről úgyhogy kedveskéim!: Amelyőtök esetleg ebből csinál, vagy csinált problémát, mert éppen elfelejtett szólni a párja, hát akkor.... Igaz ez alap na de hogy már elvárás is... Na ebből én nem kérnék.


/FF/.

2019. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!