Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vesznek észre a fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesznek észre a fiúk?

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt pasim, vagyis még pár évvel ezelőtt volt egy de igazából nem volt valami nagy szerelem, ezért nem is nagyon számolom be:D. Lehetett volna, de mégis úgy éreztem, hogy ők nem az igaziak, ezért féltem is bele menni..:/. 171cm, 62 kg, barna hosszú haj, barna szemem van, szerintem nem vagyok csúnya, mondták már, hogy az arcom is szép...és mégis a környezetemben szinte majdnem mindegyik barátnőmnek van már barátja, még azoknak is akik szerintem egyáltalán nem szépek..Szoktam bulizni is járni. Talán az a baj lehet, hogy kissé csöndes vagyok?
2013. júl. 1. 18:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

62 kg? :DDDDDDDD

Én 183 cm magas vagyok és 68 kg.

Izmos, sportos alkatú fiú. 16 éves.

Nem azért, de ne csodálkozz. :)

2013. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de egyáltalán nem kövér a test alkatom :) 2 naponta esténként eljárok futni. Mellesleg nem a kg a lényeg, hanem amit látsz a tükörbe :D és 171 cm-hez ahogy olvastam a legtöbb helyen azt írják, hogy kb. 59-65 az ideális testsúly!
2013. júl. 1. 23:12
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne utasíts el minden fiút, mert az a tipikus jóképű alkat. Ha kicsit elnézőbb vagy a kinézetükkel kapcsolatban és előtérbe helyezed, hogy mennyire szeretnek ők téged, akkor talán könnyebben találnál társat. Sok sikert!:)


Meg szabad kérdeznem hol laksz? :)

2013. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!