Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak akkor vesznek észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor vesznek észre lányok ha bókolok nekik?

Figyelt kérdés

Egy közértben dolgozom, és jönnek be pár szép lányok vásárolni, de egy dolgot észre vettem, a többségük nem is köszönnek, nem néznek a szemembe, nem tudom melyik szót használjam rájuk, de kicsit úgy gondolom hogy kár hogy valaki aki ilyen szép ilyen p-csa módon viselkedik.

Amúgy szokott nök (akik pár évvel idösebbek nálam) normálisan viselkedni, és idösebb nök, mondjuk 40-50 fölött bókolnak is, mondják hogy szép szemeim vannak, meg hogy aranyos vagyok, meg észre vettem hogy fiatalabb lányok, 15 év körül azok is páran néznek rám, és látni hogy azért nem tartanak csúnyának.


Szóval nem értem, vagy az van hogy korombeli lányoknak nem tetszem, vagy nem értem...

Vagy lehet, hogy kicsit kell nekik bókolnom hogy felfigyeljenek rám?


Egyébként 21 éves vagyok, és külföldön történnek ezek a dolgok..


2011. szept. 15. 00:37
 1/7 A kérdező kommentje:
bassz-s mindenki, még a öreg bácsik is bejönnek és mondják hogy jó képü vagyok, és csodálkoznak hogy miért nincs barátnöm. Csak a lányoktól (20 éves körül) nem kapok vissza jelzést hogy jól néznék ki...
2011. szept. 15. 00:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát egy lánynak nem is ez a dolga, hogy ő bókoljon neked :)) Én 20 évesen tutira nem mondtam senkinek hogy tetszik, még akkor sem, ha tényleg tetszett. Úgy voltam vele, közeledjen ő, ő a pasi.
2011. szept. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na nem biztos hogy a közértbe mindenki ismerkedni megy ám!Amúgy meg mosolyogni kell és dumálni,nem csak tátott szájjal várni a sült galambot!
2011. szept. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem azt várom hogy bókoljanak, csak azért olyan nehéz köszöni, vagy legalább nézni az emberre mikor beszélsz hozzá (ha most már köszönsz példáúl).


Ès én nem szoktam lányoknak bókolni munka közben, mert úgy gondolom legalább a közértbe lehessen bemenni a szegény lányak anélkül hogy valaki elkezdjen vele flörtölni...

2011. szept. 15. 06:42
 5/7 A kérdező kommentje:
* hogy nekik olyan nehéz e* , nem hogy nekem nehéz, hanem nekik...
2011. szept. 15. 06:43
 6/7 anonim ***** válasza:

El vagy tévedve haver.

Ahogy egyik válaszoló írta, nem ismerkedni jár az ember a boltba.

Másrészt a férfi dolga a kezdeményezés és nem a nőknek kell kitenni a táblát, hogy "tetszel, gyere és szólíts le" hanem a férfinak kell kockáztatni.


Ha meg nem akarsz a munkahelyeden ismerkedni, akkor meg mit panaszkodsz hogy nem ismerkedik veled senki?

2011. szept. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A korodbeli lányoknak nem tetszel. Nem akkor vesznek észre a lányok, ha bókolsz nekik, hanem ha jól nézel ki.
2011. szept. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!