Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nagyon jó pasi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nagyon jó pasi aki szeret otthon ülni, filmeket nézni, esetleg játszani a gépen. Ilyenek?

Figyelt kérdés
Nekem külsőre a tényleg nagyon jó pasik jönnek be, sportosak, jóképűek, de valahogy nem az igazi...eltudok velük hülyülni, meg én is szeretek bulizni, de nem beszélgettem még egyikkel sem egy jót...Én elég jó csaj vagyok de van, hogy szeretek otthon ülni gépezni, sorozatokat nézni, olvasni, kártyázni stb... Nagyon jó pasiban nincs ilyen?
2013. júl. 1. 16:06
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

utolsó: Húú, de vicces :)


Utolsó előtti: Igen, mint feljebb már írtam én is rájöttem, hogy hülye a kérdés. Na de azért ezt a nő dolgot nem kéne....

2013. júl. 1. 17:04
 32/43 anonim ***** válasza:

Milyen furcsa én pont ilyen vagyok. Itthon állandóan filmezek, gépezek, olvasok, de ugyanakkor járok rendszeresen a konditerembe.


19/f

2013. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Akkor kicsit kifejtem a kérdést, hogy tudj válaszolni rá. (Kicsit megcserélődtek itt a szerepek.)

Neked az számít sportosnak, aki 140 kg-os súlyokkal nyom fekve vagy az, aki 5 alatt futja az ezreket?

2013. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy, hogy mit sportol. A lényeg, hogy nézzen ki "normálisan".
2013. júl. 1. 17:14
 35/43 anonim ***** válasza:
NINCS
2013. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Bármilyen külsőt képes vagyok magamra ölteni, nem nagy kaland átalakulni, sőt a farkam is olyan,hogy olyan méretre áll be,amilyen megfelel az épen aktuális csajnak :) Ja,nem sportolok, minek? Csak átváltozok egy kigyúrt állattá,és kész :) Na kellek neked te semmilyen képességekkel nem rendelkező halandó? :D
2013. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb baj, hogy a saját elvárásaiddal sem vagy tisztában. Nem tudod megfogalmazni, hogy milyen a szerinted normális kinézet.

Van, aki a kigyúrtakra bukik és van olyan, aki rájuk sem bír nézni. Valakinek a szálkás izomzat tetszik, de valaki nem is látja izmosnak az ilyeneket.

Ha nem tudod mit akarsz és válaszolni sem tudsz, akkor senki nem tud neked segíteni.

2013. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Már leírtam egy oldallal előbb, hogy milyennek kell lennie...Mit nem értesz ezen?Azért mert lusta vagy elolvasni az előzményeket, azért nehogymár én legyek a hibás :/ (meg azt is már 2X leírtam, hogy tényleg nincs értelme a kérdésemnek, tehát nem várom, hogy segítsetek, mert tényleg nem tudtok, de úgy tűnik ez is elkerülte a figyelmedet)


Tessék (még egyszer):

Izmos legyen,(háta, vállai,karjai) lehet rajta felesleg, tehát nem kell teljesen száraznak és szálkásnak lennie/nem kell kockás has.

Fejről most mit írjak? A tipikus jópasik tetszenek akik mindenkinek...

2013. júl. 2. 00:12
 39/43 anonim ***** válasza:
Igen vannak ilyenek. :) De még mindig kérdéses hogy pl az adott ember neked tetszik-e, függetlenül attól, hogy más nőknek igen.
2013. júl. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Tudom, jogos.
2013. júl. 2. 00:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!