Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nagyon jó pasi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nagyon jó pasi aki szeret otthon ülni, filmeket nézni, esetleg játszani a gépen. Ilyenek?

Figyelt kérdés
Nekem külsőre a tényleg nagyon jó pasik jönnek be, sportosak, jóképűek, de valahogy nem az igazi...eltudok velük hülyülni, meg én is szeretek bulizni, de nem beszélgettem még egyikkel sem egy jót...Én elég jó csaj vagyok de van, hogy szeretek otthon ülni gépezni, sorozatokat nézni, olvasni, kártyázni stb... Nagyon jó pasiban nincs ilyen?
2013. júl. 1. 16:06
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
30%
Küldjél egy képet és megmondom mennyire vagy jó.
2013. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
30%
Kicsit nagyok az elvárásaid.
2013. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mennyire vagyok jó, nincs szükségem a te megerősítésedre :)
2013. júl. 1. 16:08
 4/43 anonim ***** válasza:
Mutass képet, hadd lássuk mennyire nagyok az elvárásaid.
2013. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
nem fogok képet mutatni magamról, nem vagyok hülye.
2013. júl. 1. 16:09
 6/43 Ivan Iljics ***** válasza:
81%

Nyugodtan vedd magadra de szerintem egy kicsit felszínes vagy.


Ha fontos a belső érték, akkor elégedj meg kicsit kevésbé vonzó külsővel. Az én véleményem, hogy otthon ülő srácokat azért nehéz találni mert - nem meglepő módon - otthon ülnek.

2013. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
35%
Akkor mit vársz? Aki sportos az nem fog neked otthon ülni, adj le az igényeidből és biztos találsz olyat, de a full álompasit feljtsd el. Te is álomvilágban élsz.
2013. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék visszaírni privátban, mert nem akarom, hogy email cím alapján vagy bárhogy felismerjen valaki...


Amúgy, 22 vagyok, egyetemre járok Budapeste, itt is lakok. 165 centi, derékig érő haj. 93-62-95

2013. júl. 1. 16:12
 9/43 anonim ***** válasza:
én pl elég jó pasinak tartom magam, és szeretek gépezni, filmezni. nem mutatok képet :P :D
2013. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
56%

Ajajajajajajj :D :D :D

Remélem elmúltál már 15 éves, mert olyan stílusban írsz.

Aki ennyire mondja magáról, hogy ő mekkora jó csaj, az általában egy átlagos (vagy átlagon aluli) kis pitsa. :D

Az, hogy kinek mi a "nagyon jó pasi/csaj" pedig annyira szubjektív, mint az, hogy XY-nak mi a kedvenc étele.

Egyébként, ha nem változtatsz ezen az arrogáns, beképzelt attitűdön, nagyon sokszor pofára fogsz esni.

2013. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!