Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nagyon jó pasi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nagyon jó pasi aki szeret otthon ülni, filmeket nézni, esetleg játszani a gépen. Ilyenek?

Figyelt kérdés
Nekem külsőre a tényleg nagyon jó pasik jönnek be, sportosak, jóképűek, de valahogy nem az igazi...eltudok velük hülyülni, meg én is szeretek bulizni, de nem beszélgettem még egyikkel sem egy jót...Én elég jó csaj vagyok de van, hogy szeretek otthon ülni gépezni, sorozatokat nézni, olvasni, kártyázni stb... Nagyon jó pasiban nincs ilyen?
2013. júl. 1. 16:06
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Igazatok van , nem sok értelme volt a kérdésnek.
2013. júl. 1. 16:27
 22/43 anonim ***** válasza:

Én már láttam ilyen pasikat! :) Szóval keresgélj még, biztosan akad. Sok sikert!

(Az idióta, rosszindulatú válaszolókkal meg ne foglalkozz.)

2013. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

"Van olyan nagyon jó pasi aki szeret otthon ülni, filmeket nézni, esetleg játszani a gépen"


Van ilyen.


"Nekem külsőre a tényleg nagyon jó pasik jönnek be, sportosak, jóképűek,"


Ellenben nem feltétlenül felelnek meg ezeknek az elvárásoknak...


"szeretek bulizni"


Ezt sem mindig szeretik.... sokszor úri huncutságnak vélik, de kivételek mindig vannak persze.


"Nagyon jó pasiban nincs ilyen?"


Biztos, hogy van ilyen is.



****

Amúgy mindig így kezdődik :)


"Én elég jó csaj vagyok"

"de....." !!!! (-:

2013. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
De itt a "de" arra irányul, hogy általában aki bulizik meg szociális életet él az nem szeret otthon ülni:)
2013. júl. 1. 16:44
 25/43 anonim ***** válasza:
Mégis milyen jogon dönti el egy pasi magáról, hogy márpedig ő jó, vagy hogy egyáltalán neked tetszik-e. :D Erről csak te dönthetsz, mert egyedi ízlésed van, mint mindenki másnak...
2013. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne mindkettő? Én pl. bulizok minden héten a kelleténél többet is mindig barátokkal vagyok stb. de vmikor meg jólesik otthon maradni pláne ha van kivel pl ;)
2013. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Jó pasi vagyok, sportos is és számítógépen dolgozok. Én vagyok az ideálod. :-)

Sorozatokat sosem nézek, felesleges időpocsékolás.


Milyen nálad a sportos pasi?

2013. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Izmos...Mármint legyen karja, háta..nem baj ha van rajta kis felesleg, de ne legyen már izmosabb nála.
2013. júl. 1. 16:57
 29/43 anonim ***** válasza:

Teljesen ertelmetlen a kerdes, mert meg annak ellenere is, hogy csupa szubjektiv elemet sorolsz fel a leirasban, a valasz egeszen nyilvanvaloan az, hogy igen, van.


Ha pedig titkon azt szeretted volna, hogy esetleg itt ismerkedj meg valakivel, aki passzolna az elkepzeleseidhez, nem kellene visszautasitanod azokat, akik felajanlottak, hogy privatban beszelgessetek...


Ugyhogy most jon az a resz, amikor a ferfiak bizonytalan, de egyeterto pillantast vetnek egymasra es szomoruan felteszik a koltoi kerdest: "Nok! Ki erti oket?!".

2013. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Legyen karja, háta??? :D

Neee :D

2013. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!