Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt az apámmal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt az apámmal?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen helyzetekbe sodor apu egy ideje... mostanában úgy néz rám, mint aki nyomban el akar cseppenni:O Nem sokat találkozunk, mert anyuval szétmentek, és én vele élek, de amikor igen, akkor nagyon furcsán viselkedik! Például valamelyik nap meglátogatott, amikor egyedül voltam itthon, és én azt hittem, hogy részeg, mert a szeme csillogott, tisztára vizenyős volt, és állandóan azt hajtogatta, hogy egy ilyen nőt (!) mint én, egyik fiú sem érdemel meg, hogy minden férfi ilyen nőre vágyik, mint én, stb. Nekem nagyon úgy tűnt, hogy félrebeszél, beszívott, vagy valami, mert minden mondata után zavartan nevetett és lesütötte a szemét. De sajnos itt még nem ért véget a történet, mert a kanapén ültünk, és kicsit hátrább húzódtam, mert őszintén szólva megijesztett, de egy idő után közelebb csúszott, és lopva a melleimet leste!!! Ekkor felpattantam (inni mentem), és amikor visszamentem hozzá, magához húzott, és sündörögni kezdett a nyakamhoz:O Szerencsére anya nem sokkal ezután hazajött, és abbamaradt ez a kínos szituáció... Mire véljem ezt? Egyébként ennek hasonszőrű jeleit 3-4 hónapja tapasztalom. Szerintetek mi a fene lelte a fatert?
2009. okt. 15. 09:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Jobban érezném magam, ha tudna róla ő is, nagyobb biztonságban lennék... de mit értesz azalatt, hogy szégyenítsem meg? Mondjam el neki szemtől szembe, hogy "apu, te beteg vagy"?
2009. okt. 15. 10:16
 12/22 anonim válasza:
95%
Ha észreveszed, hogy nem ugy néz ràd mint kéne akkor vàgd hozzà pl. Te a melleimet bàmulod? De azért beszélj anyukàddal is.
2009. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Értem! Nagyon köszönöm a segítségeteket!
2009. okt. 15. 10:30
 14/22 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Legyel szives es ne halgass a 10:12-es valaszra!Itt tenyleg nem babra megy a jatek!Szerintem a jovoben ha talalkoztok akkor csinaljatok azt nyilvanos helyen,anyukadnak elmondhatod hogy mi tortent de akkor nezz szembe azzal hogy apukaddal valoszinuleg soha nem fogsz tobbet talalkozni!A tanacsom a kovetkezo:mivel en az oszinteseget tartom szemelott,szerintem mondd meg neki hogy te hogy ereztel az utobbi idoben amikor talalkoztatok es kerdezd meg tole hogy mit szol hozza!Fontos hogy nyilvanos helyen talakozzatok es ugy beszeljetek meg!!!Akarmit is fog valaszolni,addig ne talalkozz vele 4 szem kozt ameddig nem vagy biztos abban hogy megvaltozott!(de akkor is legyel szemfules mert sajnos nemely ember akkor se valtozik!)Ha csak egyetlen rossz dolgot is eszlelsz a jovoben akkor tenyleg ne habozz es mondj el mindent anyukadnak!!!Nagyon szoritok neked,nem mondom hogy az en tanacsom a legjobb mert en nem voltam meg ilyes fajta helyzetben,ezert csak azt tudom mondani hogy jol nezdd at az otleteket es dontsel ugy hogy az neked jo legyen!
2009. okt. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Sztem lehet elkezdett spanglizni, arra jó esély van. A többiről nem tudok mérvadót írni, kívánom hogy minél hamarabb megoldódjon
2009. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem meg kamu az egész
2009. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
15%

szerintem, ha jól néz ki és jó pasi, nyugodtan engedd a közeledését!

sokkal izgalmasabb, mint egy szimpla kapcsolat

2009. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
93%

A 12.48-as vàlaszolò remèlem csak poènkodik !!!

Mondd el az anyukàdnak az egèszet ès kerüld el jò messzire az apàdat.

2009. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
88%
hány éves vagy?
2009. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
20 vagyok. Úgy gondolom, az volna a legcélravezetőbb, ha a legközelebbi incidensnél (ami remélem, meg sem történik) felhívom a figyelmét arra, hogy mit tesz, hátha egy kicsit magába száll, majd kitálalok anyának. Azért nem szóltam róla neki erről egyébként, mert tettlegességig nem fajult a dolog, ha azt vesszük, mostanra viszont kezd eldurvulni, úgy érzem. Joga van tudni, hogy bánik a gyerekével. Ha az az ára, hogy nem találkozhatok vele többé, állok elébe, csak szálljon le rólam...
2009. okt. 15. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!