Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt az apámmal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt az apámmal?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen helyzetekbe sodor apu egy ideje... mostanában úgy néz rám, mint aki nyomban el akar cseppenni:O Nem sokat találkozunk, mert anyuval szétmentek, és én vele élek, de amikor igen, akkor nagyon furcsán viselkedik! Például valamelyik nap meglátogatott, amikor egyedül voltam itthon, és én azt hittem, hogy részeg, mert a szeme csillogott, tisztára vizenyős volt, és állandóan azt hajtogatta, hogy egy ilyen nőt (!) mint én, egyik fiú sem érdemel meg, hogy minden férfi ilyen nőre vágyik, mint én, stb. Nekem nagyon úgy tűnt, hogy félrebeszél, beszívott, vagy valami, mert minden mondata után zavartan nevetett és lesütötte a szemét. De sajnos itt még nem ért véget a történet, mert a kanapén ültünk, és kicsit hátrább húzódtam, mert őszintén szólva megijesztett, de egy idő után közelebb csúszott, és lopva a melleimet leste!!! Ekkor felpattantam (inni mentem), és amikor visszamentem hozzá, magához húzott, és sündörögni kezdett a nyakamhoz:O Szerencsére anya nem sokkal ezután hazajött, és abbamaradt ez a kínos szituáció... Mire véljem ezt? Egyébként ennek hasonszőrű jeleit 3-4 hónapja tapasztalom. Szerintetek mi a fene lelte a fatert?
2009. okt. 15. 09:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
a választ te is tudod és egyértelmű is. meg akar hágni téged. ez nem vicc és vedd nagyon komolyan. mondj el mindent anyukádnak és gondoskodj róla, hogy ne maradj hosszu ideig a beteg apáddal! ha lehetséges, mindig anyukád társaságában találkozz faterral. csak sajnálni tudlak drága...
2009. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
75%
Hàt, elég egyértelmü, szerintem beszélj erröl anyàdnak és kerüld el apàdat, mig baj nem lesz.
2009. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%

á, hülyeség. szerintem csak iszik, mint a baj. attól ilyen lesz az ember, és még nem biztos hogy rád van kattanva. ha egy döglött csirkét találna ilyenkor a tyúkudvarban, annak is bókolna. meg még ki tudja mit csinálna vele. :)

az alkohol ilyen. de lehet, hogy mellette még szív is.

2009. okt. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Csak sajnos munkából jött, kocsival, ami azt jelenti, hogy olyankor nem iszik. Egyébként is csak nagyobb alkalmakkor alkoholizál. Eddig nagyon jól elvoltunk mindig egymással, de ez tényleg betegesnek tűnik:(
2009. okt. 15. 09:39
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Mondj el mindent anyukádnak!
2009. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Ha iszik, ha nem, ez nem normális egy apától.

Mindenképp szólj anyukádnak.Nagyon sajnállak, ez szörnyű :(

2009. okt. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

Apukád beteg! Nagyon sürgősen mondd el édesanyádnak hogy mi történik, amikor kettesben maradtok. Semmilyen körülmények között ne maradj kettesben apáddal, mert baj történhet. Azt már semmivel nem lehet jóvá tenni, meg kell előzni. Édesanyád tudni fogja hogy mit kell tenni, meg fog védeni.

Ne legyen lelkifurdalásod az "árulkodás" miatt. Nem a Te hibád apád beteges viselkedése.

Nagyon sajnállak.

2009. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
féltünk, mert apud nembizti hogy tudja milyen kárt okoz ezzel.. szóval nagyon vigyázz magadra
2009. okt. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Rendben, mindent elmondok neki, hiszen nyilván nem rám fog haragudni... De az nem fér a fejembe, hogy miért kezdett így viselkedni az apám lényegében egy csapásra, amikor eddig semmi ilyesmi nem fordult elő? Milyen dolog az, hogy az apa rágerjed a lányára???
2009. okt. 15. 09:58
 10/22 anonim ***** válasza:
42%
Anyádnak ne szólj. Gondolom elmúltál 20. szégyenítsd meg.
2009. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!