Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell nagy dobra verni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell nagy dobra verni ezeket a dolgokat? (folyt. Lent. )

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel már 5éve elég szoros barátságban vagyok, mindent elmondunk egymásnak. Most eléggé ki van bukva, mert 2éve ittasan lefeküdt egy fiúval. És most kezdett ez a hír szárnyra kapni, furcsa, de nem tudjuk miért. Azóta nem volt egyáltalán pasival.. se petting, se szex. És ez mind már 2éve. Azt mondta, hogy egy fiú összeakart jönni vele, de ő lerázta, és ezután a képébe vágta, hogy egy büdös rib@nc. A barátnőm rákérdezett, hogy ezt miért mondja neki, mert nem értette, majd ő közölte vele azt a 2éves dolgot. Lehet rossz dolgot csinált, és tudom, hogy 1000x megbánta, és szégyenli is magát, de a fiúnak ezt miért kellett közhírré tenni? És nem csak a barátnőm miatt teszem fel ezt a kérdést, hanem már sok mindenkitől hallottam így osztályban is, meg itt is, ott is, hogy ezt a fiúk mindig eldicsekszik. Ez mire jó nekik? Ugyanúgy a fiúval is megtörtént, őt is ugyanúgy el lehetne hordani mindenfélének. Sőt, az még ocsmányabb, hogy rámászik egy ittas lányra, aki nem is tudja milyen állapotban van.


Köszönöm, aki a kérdésemre választ ad.


2009. okt. 13. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez nagy szemétség...

Ha pl. egy lány fekszik le fiatalon valakivel, akk az ribanc, de ha egy fiú akk az meg hú de menő - . -"

meg egy fiúnak minél több csaj "volt meg" annál menőbb - . -"

2009. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát igen...:S meg általában a pasikat nagyon tudja zavarni ha a bnőjük elöttük volt 3-4 pasival....de az nem számít h ő már vagy 10csajjal volt:S


rem ez a felfogás változik majd....

2009. okt. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a férfiak szemszögéből:

egy nő kva ha lefekszik vele kva ha nem kva ha megcsalja kva ha nem kva ha nem jön össze vele akkor is ha igen kva mindenért...

és ez főleg a mai 10-20éves fiúknál van így....

2009. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten jól járt, hogy ezzel a fiúval nem jött össze.
2009. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!