Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben most mi a logika? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben most mi a logika? Vagy mi kéne gondolnom róla?

Figyelt kérdés

2hete egy házibulin találkoztam az exemmel,mondott pár érdekes dolgot és megcsókolt,után pedig elment.

Nemsokkal később facebookon feloldotta a tiltást,tök jól beszélgetünk,mondta hogy ha szeretném akkor találkozhatunk.

Azzal kezdte a találkozást hogy nem érti hogy miért akartam beszélni vele(?),közölte hogy amikor szakított akkor azt hitte hogy újra együtt lehetünk de rájött hogy nincs bennünk elég közös,nem akarja hogy bármi is legyen köztünk de az a baj hogy túl sokat gondol rám.

Ahogy hazaértem láttam hogy ismerősnek jelölt,nem sokkal később írt egy üzenetet hogy épségben hazaértem-e stb,azóta el sem olvasta amit visszaírtam és nem igazán tudom hova tenni a dolgokat.

Ez lenne a híres férfi logika vagy mi?



2013. jún. 11. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne keress már logikát az érzelmekben.
2013. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ebben azt se látom hogy hol az érzelem:/

Először az hogy sajnálja hogy vége lett,utána az hogy nem akarja hogy bármi is legyen...

Nekem ez valahogy magas.

2013. jún. 11. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek mind érzelmek, emóciók. Nyilvánvaló, hogy értelemmel cselekszik. :)
2013. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
NEM értelemmel.
2013. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Feleslegesen pocsékolod az energiádat a fontolgatással.
2013. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmit sem fontolgatok,egyszerűen nem értem a helyzetet,főleg hogy nem olyannak ismertem meg mint aki ennyire ellentétes dolgokat mond.
2013. jún. 11. 13:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok külön?
2013. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lassan fél éve.

Előtte is találkoztunk párszor,hogy visszaadjuk egymásnak a cuccait (ruha stb),aztán megbeszéltük hogy megint találkozunk(ő mondta hogy találkozzunk),ahogy megbeszéltük hogy mikor közöle hogy nem biztos hogy jó ötlet és tudja hogy mi lenne a vége,aztán tiltott.

2013. jún. 11. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!