Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszeretett volna egy picit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszeretett volna egy picit? Vagy mi a logika hogy ezt mondja?

Figyelt kérdés

van egy fiú (22) én 20 vagyok ismerkedtünk egy ideje, ma találkoztunk több órát voltunk együtt, sétálgattunk, majd aztán elcsattant 1-2-3-4-5 csókocska, puszilta az arcom ami különösképp jobban esett-Ölelgettük egyámást, és már akkor feltűnt mindkettőnknek hogy úgy csináljunk mintha tartana 1hónapja.

Végül még nem mondtuk ki hogy na igen ez járás, még el kell telnie 1-2 talinak, hogy kimondjuk persze megismerni nem fogjuk egymást azt tudom, na és facebookon írja hogy "imádlak" és hogy "szeri" ti mire gondoltok?


2013. jan. 21. 21:57
 1/5 panini ***** válasza:
Arra, bárcsak 20 évesen nekem is ez lenne a legföbb gondom :D
2013. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
MEG-AKAR-DUGNI
2013. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A másodikkal értek egyet.

Amúgy ismerős a leírás. :D Az én esetemben ez volt a válasz.

Biztos csak véletlen az egybeesés, de azért megkérdezhetem a megyét/várost? :D

2013. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sopron
2013. jan. 22. 08:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem ő az, bár nincs messze. köszi :)
2013. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!