Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja, írja ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja, írja ezt? Szórakozik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom,én 16/L vagyok,ő meg 21/F.Azt tisztázzuk hogy részemről csak haver.3 éve ismerjük egymást.Ő is elég sokat jár ide mostanság,minden héten min 2-szer.

Amúgy mondja hogy néha átmehetnék majd ha közelebb költözik,de hozzáteszi hogy nem akar rám nyomulni,mert ha akarna már megtehette volna,és hogy hogy sosem próbálkozna be nálam.De ha beszélünk neten(ő ír rám általában)akkor néha odaírja hogy igazad van szerelmem...Én meg írom hogy ne szórakozzon már(volt már komoly kapcsolata is,szerelemmel mindkét fél részéről,de mostanság elég sokszor csak hülyít csajokat azóta mióta szakított ez a nő vele),meg hogy ne írja ezt,tudom hogy ezt nem gondolja komolyan...Először mikor ezt írta,és mondtam hogy ne szórakozzon,írta hogy csak poén volt.De a 2.nál mikor írtam hogy ne hülyéskedjen,nem írt rá semmit,hanem csak kérdezett valami mást,mintha én nem is írtam volna semmit.Ez mi lehet? Nem hiszem hogy tetszenék neki,(ha hülyíteni akarna,valamilyen szinten ahhoz is tetszenem kéne neki,minimum külsőleg),de nem tudom...



2013. jún. 4. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol vele?
2013. jún. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak poénkodásból írja, ne képzelj bele semmi többet
2013. jún. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.Talán mert barátok vagyunk? És tudni akarom ha másról van szó,mint csak barátság.

2.Nem akarok beleképzelni semmit,amúgy sem jött be a srác soha,de másba is vagyok szerelmes.

2013. jún. 4. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!