Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt komolyan mondja vagy szórakozik?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és benne vagyok egy élettársi kapcsolatban 3éve.Régebben párom férfi létére minidig azzal "viccelődött"hogy mikor kérem meg ÉN a kezét.Ez akkoriban csipkelődés tárgya volt köztünk.Aztán elém állt egy köves gyűrűvel,amit én viselek is.Úgy gondolom ez a gyűrű egy jelkép lehetett mert szörnyen fiatal voltam még amikor kaptam.(nem mintha most nem lennék az :)

Szóval tegnap volt a szülinapja,és én egy gyertya fényes vacsit csináltam neki.Olyan meghitt volt.Vacsi elején pedig kérdezi tőlem hogy

"hol a zene?"

-milyen zene?zenét szeretnél?-kérdeztem

"hát nosztalgia zene,meg a gyűrű"

-milyen gyűrű?

"hát vmi eljegyzési..."

nem értem én a férfiakat,főleg azután hogy kínomban vissza sem kérdeztem és ő sem firtatta ;)

Vélemény?

Miért mondta?

Miért csinálhatja,hiszen van egy köves gyűrűm már tőle,vagy tényleg azt várja hogy véglegesen én "mondjam"hogy legyen a férjem? :D

ez olyan hülyén hangzik...


2010. szept. 1. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég furán fogalmaztad meg a kérdést, de értem. Szerintem csak hülyül és élvezi, hogy szivathat...ha megundtad, akkor kérd meg a kezét:D
2010. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem ragaszkodsz hozzá, hogy ő kérje meg a kezed mint a mesékben vagy mi, akkor szerintem kérd meg te. akkor majd kiderül viccel-e vagy sem.
2010. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd meg te a kezét, és megtudod, hogy komolyan gondolta-e. 28L
2010. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha tényleg vicc akkor hatalmas arc a barátod. :D szopasd be, kérd meg a kezét. :D
2010. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
gondolom nem viccel,főleg nem ilyennel,ennyi év után,arról nemis beszélve hogy egy köves gyűrűt kaptam már tőle...ezért sem tudom mit akar ezzel a kijelentkéssel 27évesen... :D
2010. szept. 1. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!