Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most csak szorakozik velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak szorakozik velem? Van egy fiú aki 2 évvel idősebb mint én. Nagyon tetszik! Nagyon jól érezzük magunkat együtt. Egyszer azt mondja nekem hogy szeret de nem úgy mint egy barátot máskor meg azt hogy szeret de mint egy havert.

Figyelt kérdés
Egyszer rá is kérdeztem hogy döntse már el hogy szeret vagy nem, de nem mondott egyenes választ. Összevagyok zavarodva. Mit tegyek?
2010. jún. 22. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

csak meg akar dugni!

isten ments az olyan pasiktól,a kik nem tudják mit akarnak.

igen, huzza az agyad, ha egyértelműen kellenél neki, azt hiszed nem csapna le rád egyből?

26 l

2010. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van benne valami
2010. jún. 22. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő sem tujda, mit érez. És nem akar összejönni veled, ha utána 2 héttel kidobna, ha rájön, hoy mégsem szeret úgy. Nem kell mindig a legrosszabbat feltételezni rólunk.


22F

2010. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!