Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövünk egymásnak a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövünk egymásnak a pasim testvérével?

Figyelt kérdés

Nem kell félreérteni, nincs köztünk semmi és nem is lesz. Egyszerűen csak feltűnt, hogy nem olyan semleges velem, mint általában az ismerős csajokkal, pl a haverja nőjével vagy ilyesmi. Néha tesz egy-egy erotikusabb megjegyzést, végig simítja a karom vagy a derekam, mélyen a szemembe néz... Tudom, hogy nem akar semmi "rosszat", a párom és ő nagyon jó tesók, közel állnak egymáshoz. De mint nő, tuti hogy bejövök neki. És igen, mint férfi, ő is bejön nekem hiszen jó pasi. De ettől még a páromba vagyok szerelmes, vele tervezem a jövőmet.

A kérdésem az volna, hogy probléma-e ez a kis "kacérság" köztünk? Bunkó dolog a párommal szemben, vagy belefér? Se ő, se én nem lépjük át a tisztes határt... Szerintetek?


2013. jún. 3. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

"De mint nő, tuti hogy bejövök neki. És igen, mint férfi, ő is bejön nekem hiszen jó pasi."


Megválaszoltad magadnak a kérdést, sok értelme volt kiírni

2013. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szerintem nem olvastad el...
2013. jún. 3. 21:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még csírájában kellene elfolytani, mert ez nagyon nem helyes. Lesz egy házi buli, kicsit isztok, aztán egymásnak estek a fürdőben, utána meg irhatod ide a kérdést hogy "elmondjam-e a pasimnak hogy lefeküdtem a tesójával"
2013. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha a pasid kacérkodna a húgoddal az is oké lenne, nem?
2013. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nővérem van, azt pedig már kiveséztük, hogy jó nőnek tartja...
2013. jún. 3. 21:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Ahogy te írtad szerintem elég bunkóság a pároddal szemben. Gondold át fordított helyzetbe te örülnél neki ha ő és a testvéred "kacérkodna" egymással ?!
2013. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor a testvéred és a pasid testvérét hozzátok össze ! :)
2013. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak idő kérdése és dugás lesz ebből. Már meg is tettem a tétet Tippmixen.
2013. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

oké, vettem a lapot. köszi a válaszokat.


akkor szerintetek mi a teendő, avagy a megoldás ilyen helyzetben?

2013. jún. 3. 21:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de nálam kizárt hogy egy bulin a tesóm nőjének essek, annyira nem is lehet berúgni :D
2013. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!