Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen típusú fiúkat lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú fiúkat lehet kihasználni?

Figyelt kérdés

Például aki elvisz randira és áll minden költséget, vesz nekem ruhákat, ékszereket, cipőket.

Én szép és vékony lány vagyok, el lehet beszélgetni velem mindenről, mert nagyoj érdeklődő vagyok, így szinte minden témához hozzá tudok szólni. Kultúráltan viselkedek, humorom is van, és a legfontosabb, hogy mindenkivel kedves vagyok. Egy gondom van hogy szegény családból származom.

17L


2013. jún. 2. 16:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
értelek hogy mi a gondod. De nem lenne egyszerübb egy rendes srácot keresni? aki szeret téged és boldog lehetsz mellette.
2013. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hihetetlenül hangzik a kérdés, de igaz. Szerintem nem én vagyok az egyetlen, akit érdekel, hogy mennyi pénze van a fiúnak, akivel éppen jár.

Egyébként én ezt a módot akarom választani, és nem mást. Dolgozni is szeretnék, de nem a megélherésért, hanem élvezetből.

2013. jún. 2. 16:08
 13/23 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nyilvánvalóan csak provokáció.
2013. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de biztos találsz majd olyan srácot, aki csak a külsőd alapján beléd szeret és akkor a szerelemtől elvakulva mindent megvesz Neked.


Az az érdekes, hogy annak idején, sőt most is hasonló helyzetben vagyok, mert szintén szegény családból származom, de ilyen fel se merült bennem, hogy azért keressek egy gazdag férfit, aki majd eltart. Dolgoztam a Te korodban diákként és abból vettem magamnak a ruháimat, sőt a főiskolát is úgy végeztem el, hogy végig dolgoztam mellette, mert nem volt, aki fizetni tudja a tanulmányaimat, úgyhogy inkább abban gondolkozz, hogy menj el diákmunkára. Itt az egész nyár rá.

2013. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mondom, menj krvának, azt simán élveznéd, mert agyad nem sok van.
2013. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Mint írta, a kisasszony nem elégszik meg az olyan munkával, amiből a fizetést nem élvezetre lehet költeni.

Hülye csicska.

2013. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Írj privit.... :-)
2013. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Dolgozz azt ne itt vakard a kis ...-dat
2013. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
2013. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Az nem az én kérdésem.

Én vagyok a buta, amikor ti még a kérdésemre sem tudtok érdemleges választ adni? Ez az oldal arra van, hogy megkapjuk a választ olyan kérdésünkre, amit máshol nem mertünk feltenni senkinek... De idáig csak szidást kaptam, szóval továbbra is várom az ötleteket!

2013. jún. 2. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!