Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gond hogy nem a fiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond hogy nem a fiúkat nézem a neten hanem a lányokat, mármint olyan szexet stb?

Figyelt kérdés
Tizenéves vagyok.. Szerintem csak kíváncsi vagyok hogy milyen leszek vagy ilyesmi....Leszbikus nem lehetek, mivel szerelmes vagyok egy fiúba és rá sem bírok nézni egy lányra a suliból úgy, meg a barátnőimre se..

2013. máj. 29. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szimplán csak kapó vagy egy kis ferde hajlamra.
2013. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
majd alakul... nem lesz gond
2013. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem gond, ne aggódj, ettől még nem v leszbikus. ez csak képzelet, fantázia, a valóság már más dolog. de ha tetszenének is más,lányok sem lenne semmi gond veled, szóval no para :)
2013. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!