Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen típusú fiúkat lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú fiúkat lehet kihasználni?

Figyelt kérdés

Például aki elvisz randira és áll minden költséget, vesz nekem ruhákat, ékszereket, cipőket.

Én szép és vékony lány vagyok, el lehet beszélgetni velem mindenről, mert nagyoj érdeklődő vagyok, így szinte minden témához hozzá tudok szólni. Kultúráltan viselkedek, humorom is van, és a legfontosabb, hogy mindenkivel kedves vagyok. Egy gondom van hogy szegény családból származom.

17L


2013. jún. 2. 16:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tanuljál, hogy majd jól keress. Vagy menj ki Dubaiba valami luxusk*rvának.
2013. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
fake...
2013. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is szegény családból származom, de soha nem gondoltam még ilyenre. Ilyen erőből krvának is állhatsz. Dolgozz esetleg.
2013. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Sok pasi megtesz ilyet, ha cserébe lefekszel vele :) Ilyen az élet, valamit valamiért... 23/F
2013. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
KAMU
2013. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
ez mind szép és jó, csak kár hogy seg.ghülye vagy. meg amúgy remélem,hogy kamu...
2013. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 ASOT ***** válasza:
Persze persze persze. Ne provokáld a népet.
2013. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Fúúú de ostoba...
2013. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt a férfit lehet kihasználni, aki szerelmes. De ennél kevés undorítóbb dolog van. Dolgozz és tanulj.
2013. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szegény vagy? Akkor próbálj tenni ellene, ne másokon akarj élősködni!
2013. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!