Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyvárosi nők! Utcán megnézit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyvárosi nők! Utcán megnézitek a srácokat? Várjátok h leszólítsanak? Vagy a dolgotokkal vagytok elfoglalva és mindent leszartok? Tetszene ha valaki leszólítana, megdicsérne?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 07:03
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem állok szóba idegenekkel, ez alapelv nálam. Úgyhogy engem csak ne szólítson le senki az utcán, mert úgyis elhajtom.

És nem tetszene, inkább kellemetlennek érezném.

24/L

2013. máj. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Férjnél vagyok, így a leszólítás nem aktuális.

De ha nem ismerkedési céllal megszólítanak, szívesen megállok. Főleg külföldieknek, tőlük az emberek többsége menekül, mert sokan félnek angolul megszólalni.

2013. máj. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kinőttem abból a korszakból... :D


Többnyire el vagyok mélyedve a saját gondolataimba és nem igazán vizslatom a környezetem. Ha leszólítanak megállok, de akkor veszem szívesen ha tájékoztatást kérnek.

2013. máj. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam nézegetni a férfiakat, mert minek tenném. Nem várom hogy leszólítsanak, mert ha utcán vagyok legtöbbször sietek valahová. Illetve Budapesten ha mindenkinek megállna az ember, akkor több szempontból is rosszul jársz:

1. sosem érsz el a célodig

2. minden pénzt lehúznak rólad

3. az összes hittérítőt végig kell hallgatnod


Szóval emiatt eléggé bizalmatlan lettem. Pedig előtte én is nyitott voltam és mindig úgy gondoltam hogy ekkora nagyvárosban milyen sok barátságot lehet kötni és örökké lesz társasága az embernek... na persze. :)

2013. máj. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát azt biztos nem szeretném, ha te leszólítanál!
2013. máj. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te vagy nagyon fiatal vagy, vagy dilis! És tuti szűz!
2013. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha az illető nekem is tetszik. Ugyanakkor én nem merek kezdeményezni. Megnézem a srácokat, de nekem nem a tipikus "jóképű" a zsánerem :) Az embernek mindig jólesik a dicséret :)
2013. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ha vadidegen pasik leszólítanak.
2013. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!