Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy önbizalomhiányom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy önbizalomhiányom, hogy közben tudom magamról, hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 18:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az önbizalom nem csak a külsöre vonatkozik. Bocsi, nagyon durva példa, azt hiszed: Szép vagyok, de tudom hogy tök hülye.
2013. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Márpedig 1-esnek igaza van! Hiába szavazták le,
2013. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig nincs igaza 1-esnak, és jól tették, hogy leszavazták!
2013. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Lehet, sőt, valószínűbb, hogy van.
2013. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A beképzeltség nem egyenlő azzal, hogy tisztában vagy saját adotságaiddal! Nem, nem és nem! Monnyatok le! Midenki! Én is!
2013. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam beképzeltnek, egyáltalán nem is viselkedek úgy. Egyszerűen csak annyi, hogy ha belenézek a tükörbe, tetszik, amit látok. De a külsőm miatt nem hiszem magam felsőbbrendűnek senkinél, nem is nézek le senkit.
2013. máj. 9. 18:46
 17/18 anonim ***** válasza:

én is kb így vagyok, csak egy átlag önbizalmam van, azért nem alacsony, sok tényezőn múlhat

F19

2013. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hogy a fenébe ne lehetne. Én is elégedett vagyok magammal. Mérhető, fogható tény. Persze mindnekinél, nálam is vannak jobbak. A szintet megüti kategoria azért megvagyok.

Viszont mégis van bizonytalanság érzet mindig, mert attól hogy jó vagy, még nem jelenti azt ,hogy ennek vagy annak is kelljél. MErt az alap szelekción túl van az izlésbeli szelekció is.

Ammi annyit jelent,hogy előszőr felmérni ,hogy selejt, vagy jó halmazba tartozik. Első körben ez eldől.

A selejt kirostálódik, marad a jó halmaza.

A jó halmazából meg az lesz a befutó, aki az izlésednek is megfelelő, azaz arcvonás kategoira, pont az a személyiség, az a hajszín, az a bőrtónus, az a hangszín stb... ami pont neked a legjobban bejön. Ennyi.

Mivel a jók halmazában többféle is lehet jó, az izlés döntt végül.

Mióta tudvalevő,hogy a legrajongottabb sztároknak, akik jól néznek ki, azoknak is van ellentáboruk, azóta sosem tudhatod, hogy kinek fogsz bejönni, mert láthatod ,még a legjobbak is visszautasíthatóak.

Tökéletes önbizalommal csak max azok rendelkeznek ,akik nagyon el vannak szállva maguktól.

2013. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!