Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy önbizalomhiányom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy önbizalomhiányom, hogy közben tudom magamról, hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem ez beképzeltség!
2013. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

igen :) lehet :D

van hogy ami 100000 % és még is izgulok miatta :D meg félek :D szerintem kb te is így lehetsz magaddal :D

2013. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen. Tudod, hogy szép vagy, de mindig lesz olyan, akit magadnál szebbnek, jobbnak látsz.
2013. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
a legtöbb ribire ez jellemző,kiraknak fészbokra egy bugyid képet,lájkolják 500 an odairják 200 an hogy hude jo bombázó,mire a ribi:nemis vagyok bombázó :S
2013. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Vannak szép emberek. Gondolod például, hogy Natalie Portman csúnyának hiszi magát? :) Vagy mondhatnék akárkit. Az önbizalomhiány pedig nem csak a külsőddel való elégedetlenség kapcsán jöhet létre.
2013. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. Én is ilyen vagyok. Mindenki azt mondja, hogy szép vagyok, stb., de ha rosszabb napjaimat élem, teljesen be vagyok fordulva, és 0 az önbizalmam. 1-es: Mért lenne beképzeltség az, hogy valaki tisztában van az adottságaival? Csak ronda emberek élnek a földön? Szerintem te tiszta irigységből állsz :)
2013. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp vagyok én is.

Önbizalmam a béka feneke alatt van...

L

2013. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Szóval, az van, hogy szépnek látom magam, viszont amikor pl. randiznom kell, az összes önbizalmam elszáll, leblokkolok, mindig azt gondolom, hogy úgysem lehetek elég jó, ezzel mindig el is rontom. Fura.
2013. máj. 9. 18:27
 9/18 anonim ***** válasza:
nők....a világ össze skincse is csak 1 !os egónövelést jelent nektek,hozzám ha hozzámszolna egy csaj,máris jobbkedvem lenne
2013. máj. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

ha leblokkolsz, akkor igen

nem tudod magadat adni

többet kéne lazán másokkal beszélgetni, ne legyél feszélyezve, N

2013. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!