Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megcsal a feleségem?

Figyelt kérdés
Középkorú férfi vagyok. Van egy kis problémám. Hétvégén megnéztem goggle street view-en a házunkat, és azt látom a felvételen, ahogy a nejem egy pasival áll a kapuban. Először nem is gondoltam semmi rosszra, de rákérdeztem, erre hebegett-habogott, hogy valami közvéleménykutató volt nálunk, vele látom. De egyszerűen nem hiszek neki, látszik, hogy kifelé jönnek a házból, pedig mi sose engedünk be ilyeneket a házba. Ti mit gondolnátok?

2013. máj. 6. 12:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

nézd én azt mondom Neked, vannak megérzéseid és érzelmeid is ezzel kapcsolatban, légyszíves azokra hagyatkozzál, ne foglalkozzál itt senkivel,mert csak uszítanak, ami semmi jót nem fog szülni, mert még fel is hergeled Magadat és a végén azt hiszed el, ami nem igaz

szóval inkább higgyél a feleségednek, mint itt bárkinek, mert így a kapcsolat is tönkre mehet, ez csak tanács, N

2013. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 pinkpancser ***** válasza:
Bal alsó sarok. Ott van, hogy mikor készült a kép.
2013. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!