Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megcsal a feleségem?

Figyelt kérdés
Középkorú férfi vagyok. Van egy kis problémám. Hétvégén megnéztem goggle street view-en a házunkat, és azt látom a felvételen, ahogy a nejem egy pasival áll a kapuban. Először nem is gondoltam semmi rosszra, de rákérdeztem, erre hebegett-habogott, hogy valami közvéleménykutató volt nálunk, vele látom. De egyszerűen nem hiszek neki, látszik, hogy kifelé jönnek a házból, pedig mi sose engedünk be ilyeneket a házba. Ti mit gondolnátok?

2013. máj. 6. 12:33
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
9-es, mit tudsz arról, hogy milyen gyakran szeretkeztem vele? A saját asszonyodat rakd meg ahelyett, hogy nekem ugatsz!!!
2013. máj. 6. 12:49
 12/22 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:

Eszembe jutott a kozvelemenykutatos fazonrol egy regi vicc,lehet hogy ismered,ha mar kozepkoru vagy.Reszlet a viccbol:Moricka mondja az apjanak ma is volt itt a levegofelelos bacsi.Az apja csodalkozva kerdezi mi az a levegofelelos bacsi?

Moricka azt feleli:Azt nem tudom,de reggelente azutan,hogy elmesz dolgozni,bekopog,anyu kinyitja az ajtot,es megkerdezi,hogy tiszta a levego?

2013. máj. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
De a képek biztos, hogy nem túl régiek, csak 2 éve költöztünk a házba. Szerintem tavalyi képek.
2013. máj. 6. 12:51
 14/22 A kérdező kommentje:
Valaki mutassa már meg a másik kérdést!!! Már ezerféle módon megnéztem, és nem találom!!! Mit keressek??? Teljesen összeomlottam :((((
2013. máj. 6. 12:56
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu...
2013. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Azt hittem, valaki segít. Remélem nem kerültök soha ilyen helyzetbe, hogy ezt érezzétek amit én!!!!
2013. máj. 6. 13:06
 17/22 anonim ***** válasza:

a street view képeken rajta van a készítés dátuma


egyébként ez nagyon gáz :D a feleségednek

(ha igaz amit írtál )

2013. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
wzt az opást, éljen a street view
2013. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
a GSW képek 2011 vége és 2012 első fele között készültek, tehát a képek 1-1,5 évesek.
2013. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
a goggle street view magyarországon kb 2011.novemberébe csinálta a képeket..:D
2013. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!