Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megcsal a feleségem?

Figyelt kérdés
Középkorú férfi vagyok. Van egy kis problémám. Hétvégén megnéztem goggle street view-en a házunkat, és azt látom a felvételen, ahogy a nejem egy pasival áll a kapuban. Először nem is gondoltam semmi rosszra, de rákérdeztem, erre hebegett-habogott, hogy valami közvéleménykutató volt nálunk, vele látom. De egyszerűen nem hiszek neki, látszik, hogy kifelé jönnek a házból, pedig mi sose engedünk be ilyeneket a házba. Ti mit gondolnátok?

2013. máj. 6. 12:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem olyan régen volt egy kérdés...Van egy rossz hírem: a feleséged megcsal.

Elmesélte a történetet...terhes tőled, ugye?

Szar ügy..

2013. máj. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mi? Milyen kérdés? Itt volt? Linkeld már be légyszíves!!! Állapotos a feleségem, igen. De ezt nem értem. Honnan tudod, hogy az én feleségem? Bárki lehet!
2013. máj. 6. 12:38
 3/22 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:

Az alapjan amit leirtal,pl;nem engedtek be ilyeneket a hazba,es hogy hebegett-habogott en is ezt gondolnam.

A lenyeg,hogy segits magadon,es csinald ugyanazt.

2013. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Közvéleménykutató ahaa.... én meg a húsvéti nyuszi vagyok. Tipikus esete mikor a nő hülyének néz. Tuti megcsal, különben elmondaná érthetően, ki volt az a pasas.
2013. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

1! nem kell borzolni a kedélyeket, nem mondták még, hogy tartsd a szád, komolyan, azt se tudod az ő felesége-e, de akkor se kell dumálni

amúgy attól, hogy ott van valaki az nem jelent semmit, az nem lenne bizonyíték sem semmire, N

2013. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Én is csaljam meg? Annak nem lenne értelme. Engem nem érdekel a többi nő. Csak a családomat akarom boldognak látni. De most ez patthelyzet.

Keresgélek, de sehol nem találok olyan kérdést, amit a nejem tehetett fel! Hol keressem első válaszoló?

2013. máj. 6. 12:43
 7/22 anonim ***** válasza:

Az anyámék háza előtt egy piros kocsi áll. Piros kocsijuk kb 5-6 éve volt. Ennyire up to date-ek a felvételek :D


Egyébként meg, ember legyen a talpán, aki arról a fotóról bárkinek az arcát is kiveszi :D

2013. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Gondolom, kamu a kérdés...

Benne volt, h a google street view-en rajta van, amint egy pasival jön ki...nincs ilyen véletlen, hogy a nő is itt keresi a választ..és a pasi is...

2013. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8-as ilyen kérdés volt??? Most kerestem, de erre a kulcszóra semmit se dob ki, ami passzolna. Nem tudod mi volt a kérdés?
2013. máj. 6. 12:48
 10/22 anonim ***** válasza:
Be tudná valaki linkelni a másik kérdést?
2013. máj. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!