Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Debrecenben mennyibe kerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben mennyibe kerül egy bérnő? Fél órára?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 23:43
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Ja értem, képletesen értetted a képet :)

Nem tudom mi segítene rajtam...újra kellene születnem egy másik testben, ami tetszik a nőknek. Talán majd a következő életemben jóképű filmsztár leszek, és kapok egy hölgyet.

Már jó régóta nyomaszt ez a dolog, teljesen belesüppedtem, nem tudok belőle kilépni...

2013. ápr. 17. 00:34
 32/39 anonim ***** válasza:
Menj el k-zni, de ez nem fogja megoldani. Arra jó, hogy kipróbáld milyen is a szex. De hosszútávon jobban jársz azzal, amit az előbb írtam.
2013. ápr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Nem képletesen értettem a képet, csak arra számítottam, hogy egy teljesen normális, átlagos, egészséges(!!!) srác vagy, akinek csak az önképével van baj.
2013. ápr. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Nincs baj az önképemmel, csak reális vagyok. Nem nézek ki jól finoman szólva, és a személyiségemben sincs semmi extra. Így nem lehet egy nőre hatni.
2013. ápr. 17. 01:10
 35/39 ivilicious ***** válasza:
félóra 6ezer, legalábbis nyíregyen. 5-6 között. Debrecenben sem több sztem. de extrákkal le akarnak majd húzni.
2013. ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Ez nem realitás, hanem tömény pesszimizmus. Ha nem tudsz változtatni a gondolkodásmódodon, megtalálni a belső értékeidet, találni valamilyen hobbit,és megbékélni magaddal, az életben nem leszel boldog.

(amúgy nincs kivetnivaló abban, ha egyszer elmész, de attól nem fog változni az életed. jobb esetben szerzel egy kis önbizalmat, rosszabban még a maradékot is elveszíted)

2013. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek belső értékeim. Hobbim az van, a pc játékok, és szeretem a filmeket, sok filmet nézek.
2013. ápr. 17. 13:08
 38/39 anonim ***** válasza:

animézz is, azt csinálja a sok kocka még :P én is :D

de nekem lesz csajom :P

f19

2013. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Itt a válogatással van a legnagyobb gond. Hogy a külsőt nézik a lányok és nem a belsőt. Egy férfire: min 3-4 lány jutna világszerte. De pont azért mert, nem felel meg a sok átlagos ember senkinek, így el van mozdulva az egész.

Nem olyan könnyű ám csajozni és nem mindenkiben van benne ösztönösen hogy mit csináljon.

2013. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!