Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Debrecenben mennyibe kerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben mennyibe kerül egy bérnő? Fél órára?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 23:43
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Nehogy szalámis szendviccsel fizesd ki!
2013. ápr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Bikatejjel fogom kifizetni :DD Amúgy igen, balf*sz vagyok, de ez van...nem tudok mit csinálni. Minden reggel a tükörben szembe köpöm magam.
2013. ápr. 16. 23:53
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
és az mire jó, ha utálod magad? valakinek még a tiédnél is sokkal rosszabb a helyzete
2013. ápr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

Ba.zd meg, menj már el egy hül.ye diszkóba, 5 ezer ft-ból itass le egy nőt, ba.zd ki és tied lesz egész éjszakára. Ha még jó is voltál, lehet járna is veled.

Ennyire ronda nem lehetsz! Igyál te is, azt oldódj fel.

Amúgy rosszul mondtam, fél órára, olyan 5-6 ezer ft.

2013. ápr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
A diszkó nem az én világom, egyszer voltam, akkor is egyedül üldögéltem a sarokban. Még ehhez is balhere vagyok, hogy leitassak egy csajt. Bár azt amúgy se tenném, tisztességtelen :(
2013. ápr. 16. 23:57
 16/39 anonim ***** válasza:
Jah, csak ha s.ggrészegre vagy eszméletlenre itat egy nőt, és úgy szexel vele, az nemi erőszaknak minősül, és ha van isten, akkor nem ússza meg 5ezer forintból. A k.rvázás nem annyira gáz, és csak azért, mert valaki elítélni, nem oké rábeszélni másokat a nemi erőszakra!!!!
2013. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Eszembe nem jutna megerőszakolni egy nőt, nem vagyok akkora állat. Leitatni se fogok senkit, ahogy fentebb is írtam, nem tartom etikusnak.
2013. ápr. 17. 00:01
 18/39 anonim ***** válasza:
Nem is neked írtam, hanem az egyik intelligens válaszolónak.
2013. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy itassa le a sárgaföldig a lányt! Aztán kb, vonszolja ki szerencsétlent, aztán ba..ssza meg!

Hanem csak annyira, hogy jó kedvileg ellegyen vele a csaj.

Ha szerencséje van, a csaj is akarni fogja, ha nem, akkor így járt. Igen mondhatod, hogy jobb a ku.rva, DE KÉSŐBB EGY CSAJNAK NEM KELL MAJD.

2013. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Én is akarok egy k*rvát mostanában. Amúgy fél óra 5-7 ezer, egy óra pedig 10-12 ezer Debrecenben. Nézegesd a vidékilány debreceni fórumát, ott mindig ajánlgatják, hogy kihez érdemes menni.
2013. ápr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!