Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Debrecenben mennyibe kerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben mennyibe kerül egy bérnő? Fél órára?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 23:43
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Köszi, háta akkor az lesz, hogy felkeresek egy hölgyet. Az igazat megvallva félek a dologtól, de már nem bírok a hülye hormonjaimmal és Virgonc Vilivel :(
2013. ápr. 17. 00:08
 22/39 anonim ***** válasza:

Hát csak vigyázz, mert lehet nem fog felállni az idegességtől :D a pénzt meg ugyanúgy perkálni kell és ha letelik az idő akkor vagy fizetsz vagy viszlát. Nem fogják megvárni, hogy elélvezz, ha nincs nálad zseton és letelik az idő. Úgy kell odamenni, hogy szépen bemutatkozol, letusolsz még mielőtt odamész

aztán megmondod neki, hogy kezdje egy laza cumival, amikor pedig feláll, uzsgyi neki, lökjed. Ne érdekeljen, hogy hamar elmész, inkább hamarabb, minthogy ne jöjjön össze. Ő úgyis csak a pénzért csinálja, nem az élvezetért.

2013. ápr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Utána már bírni fogsz vele?
2013. ápr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Nem fogok valószínűleg, de legalább megtudom, milyen a punci. Eddig sajnos csak képen láttam. Végre hozzáérhetnék egy nőhöz...úgy szeretnék megérinteni egy nőt, órákon át simogatni :D, de nem jön össze, ez a sorsom :(
2013. ápr. 17. 00:16
 25/39 anonim ***** válasza:
Ja, hát akkor ezzel kezd! Már a telefonban kérdezd meg, hogy szüzeket vállal-e, mert nem mindegyik szokott. Aki meg igen, az meg ne izgulj, tudni fogja a dolgát, neked nem kell semmit sem csinálnod :)
2013. ápr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Megkérhetlek, hogy küldj egy képet? persze arc nélkül, nem a felismerés a lényeg, csak kíváncsi vagyok, hogy nézhet ki az, aki ennyire el van keseredve. el nem tudom képzelni
2013. ápr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Arc nélkül szerintem nem tudsz sokat megállapítani. Vékony vagyok...mint egy botsáska. Nincs az öltözködésemben semmi kirívó, nem vagyok rocker, rapper, csak egy szürke senki. Azt hiszem ez a baj, nincs bennem semmi, amire egy nő vágyhat.
2013. ápr. 17. 00:25
 28/39 anonim ***** válasza:
Haver! neked első körben nem nő, hanem környezetváltozás kell. Ha végre megtalálod azt a környezetet és azokat az embereket, akik mellett jól érzed magad, akkor megnő az önbizalmad is egy idő után és ezt a lányok is észre fogják venni. Tudom, mert tapasztalatból beszélek. Nézhetsz ki akármilyen jól, ha árad belőled a negatív kisugárzás. Ugyanakkor lehetsz csóró, dagadék, szürke kisegér, ha egészséges önbizalmad van és vidám vagy. Ez kell a nőknek.
2013. ápr. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Utolsóval maximális értékben egyetértek. erre akartam kilyukadni a képpel...
2013. ápr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
*mértékben
2013. ápr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!