Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szivat, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szivat, vagy tényleg bejövök neki?

Figyelt kérdés

Sajnos régebben (évekkel ezelőtt) ért pár csalódás... volt, hogy egy srác elhitette velem, hogy tetszem neki, én halálosan belezúgtam, aztán kiderült, hogy csak szivat. Ezek után nem tudok megbízni a fiúkban.:( Pedig már eltelt pár év. Most van egy srác, aki annak a srácnak a haverja, aki régebben szviatott. Nem hiszem, hogy tud róla, hogy a haverjával "kavartunk", de lehethogy a haverja beavatta, és kitalálták, hogy most meg Ő szivat meg.:S Őt pár hete ismertem meg - bnőm révén. Rögtön láttam rajta, hogy "hajt" rám, és bnőm is észrevette. Érdeklődik felőlem, kérdezget mindenféléről, és már azt is megkérdezte, hogy van-e pasim. Még csak párszor beszélgettünk - mindig Ő kezdeményezte, és nagyon aranyosnak, jófejnek, helyesnek tűnik.:) Mikor nem beszégletünk, csak látjuk egymást, akkor mindig rám vigyorog-én meg vissza. Teljesen egyértelmű, hogy bejövök neki, de félek, hogy Ő is csak szivat.:( Honnan tudhatom, hogy most mi is van?

16/L


2009. szept. 21. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdekes a gyerek :D. ,,Őt pár hete ismertem meg - bnőm révén. Rögtön láttam rajta, hogy "hajt" rám...". Vagy nagyon magabiztos a gyerek (1), vagy megakar dugni (2), vagy ő is szivat(3). Én még életemben nem láttam ilyen magabiztos gyereket szóval az egyes kilőve + 16 éves vagy szóval nem valószínű a kettes se, kizárásos alapom marad az, hogy szivat, mevel még az előző haverja is.


Mondom az esélyeket.

(1) 15 %

(2) 20 %

(3) 65 %


Vond le a következtetést. Mindegyikre van esély.

Üdv Sátán

2009. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ohh:O

de azt azért tegyük hozzá, h azalatt a pár év alatt elég sokat szépültem, és menőbb cuccokban járok:DXD most nem azért.. de ez is számít:P

2009. szept. 21. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
kérdezz rá.lehet hogy oltaná a barátját hogy miért csinált ilyet és szerintem egy hülye dolog mások érzéseivel játszani.
2009. szept. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem fiú létemre,egy tucat lány szivatott meg

tudom hogy bájos vigyor még nem garancia semmire.

Szerintem ne ved komolyan addig még ő sem gondolja komolyan.

Vagy ha azzonali választ akarsz ted féltékenyé és abból

kiderül legalábbis szerintem.

2009. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!