Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ajjmár nem tom mit csináljak-....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajjmár nem tom mit csináljak-. -" most szivat vagy téll. bejövök neki?!

Figyelt kérdés

van egy srác a suliban aki állandóan köszön és mosolyog rám, odadtam neki az msn cimem de nem vett fel:/ viszont vipen bejelölt:) tegnap suliban már ugy köszönt h: szia Csillush=) olyan édi volt^^ de ha haverokkal van akkor az egész banda engem néz:/ gondolom rólam beszélnek:( most akkor mi van?! mit csináljak? nem vett fel msn-re lehet nem akar semmit, vagy tudja h nekem bejön és ezért szivat azzal h becézget?

16/L


2010. márc. 27. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem terhes vagy....
2010. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem bejösz neki,de lehet,hogy nincs msn-je,vagy nem mer felvenni D:
2010. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jajj dehát mai világban már mindenkinek van msn-je-.-" és köszi a 2. válaszát:P
2010. márc. 27. 11:46
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Azért nem mindenkinek,de ne vedd biztosra... :D Lehet,hogy csak azt beszélik,hogy :

Nézd már,ott van az a csaj,akinek bejvök.

De az is lehet,hogy az egyik haverjának tetszel.

2010. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért haverok között máshogy megy ez..."jaj de megdugnám stb...meg jó csaj...".

Jobb is ha nem tudod miről beszélnek....

Rólad van szó biztos és szerintem bejössz neki, de csak óvatosan baba...legyél résen..

2010. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

óvatosan:D ezjó....xD

de most akkor mit csináljak, menjek oda hozá dumálni, nade akormégis mit mondjak neki?!:D

2010. márc. 27. 12:35
 7/11 anonim válasza:
menj oda hozzá és mond neki h gyere bébi dugjunk.
2010. márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én is hasonló helyzetben vagyok.

sztem menj oda hozzá/egydül/ vmikor amikor nincsenek ott a haverjai és kérdezd meg h mért nem vett fel msnre.

Ha azt mondja h elhagyta a címed, akk /legyél egy kicsit nyomulósabb/ add meg neki mégegyszer. és a reakcióiból, szűrd le, hogy van-e esélyed nála. Bár sztem ha mosolyog és köszön az jót jelent! ;)

sok sikert!

2010. márc. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
wii köszi:$ csak az a baj h én nem vagyok valami kezdeményező tipus:(na mind1 majd most:D:D
2010. márc. 27. 13:16
 10/11 anonim ***** válasza:
próbáld meg a skype-ot lehet azt használja, ha az sem jön be, akkor küldj neki sms-t vagy hívd fel, de véletlenül se személyesen közelíts felé
2010. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!