Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bejövök neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki vagy csak szívat?

Figyelt kérdés

z iskolában előttem ül egy lány illetve nem is egy hanem kettő. De ez most annyira nem lényeg.


Ma csöngednek irodalom óra végén, mennék ki, és mondta, az előttem ülő másik lány, hogy "várjak egy pillanatott", ott megálltam az ajtóban, és a lány csak mondja nekem, hogy "szerelmes vagyok beléd!", csak így lazán természetesen.


Én nem mertem igazából szólni semmit, hogy igen vagy nem, mert van egy srác, aki ennek a lánynak bemeséli, hogy bejön nekem.



Hogy nagyondenagyon őszinte legyek kedves olvasóimhoz, kicsit meguntam "ezt", hogy ha hozzászólok egy lányhoz, akkor mindenki rögtön azt mondja, hogy "csajozom".

Meg ami még januárban volt, nem kicsi pofára esés, annál a semmit mondó lánynál, félek a kudarctól meg a haragtól, és még a barátnője is bejelölt, most azt sem tudom, hogy mit tegyek.


Kicsit valóban tetszik, bejön. :)


talán vissza kellett volna kérdeztem, "most ezt komolyan mondtad"? vagy mit mondtam volna neki?

Mert tényleg félek, de nagyon az újabb pofára eséstől, és nem akarom, hogy csak szívassanak, de elég sokszor odajött hozzám a lány, pl:. "új tasót káptál", meg, hogy "sziaaa", meg stb, szóval elég nehéz "dönteni".


2010. dec. 13. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Hány éves lehetsz? 13-14 max ilyesmi idős lehetsz.. Na mind1 nem ez a lényeg... Erre a kérdésre, elég nehéz válaszolni, mert nem vagyunk a lány helyében... Akár szívathat is, akár igazat is mondhat, mert ha tényleg kb ennyi idős vagy akkor nem mérvadó semmi... Az idősebbek meg nem így csinálják tuti.

20F

2010. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
1. hszelő vok: sztem gyanús hogy 1 13-14 éves csajba van annyi bátorság hogy ezt így a képedbe vágja :P
2010. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

16 évesek "vagyunk"!


16F

2010. dec. 13. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
ha csak igy felpattant, és mondta h "szeretlek" mindenki előtt, a terem egyik végévől a másikba, elég sok rá az esély h mivel mondták neki, hogy teccik neked, és ráakart jönni h igaze, vagy pedig fogadásbol csinálta. Ha igaz lenne, nem orditana igy rád. Én is 16 vagyok, és ha vki rámorditana igy az osztálybol(abbol a 2fiubolXD) akkor mondanám h énis.:D most döntse el, hogy teis szorakoztál,vagy hogy igaze;)
2010. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak hülyülnek veled és jót röhögnek ezen a hátad mögött :)

Eléggé látszik a dolgokból amiket mond neked :)


Amúgy meg mi az, hogy "becsöngednek"?

2010. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tutira szivat...egy 16 éves csaj, ha beis vallja, h szerelmes, azt nem lazán tezsi..minimum piros lesz az egész feje, v. halkln dadog, esetleg a földet nézi, zavartan babrálja a ruháját, haját stb...Anyeginben a Tatjána is f*sott :D ...a legjobb dolgot tettél, amit tehettél, akármit mondtál volna, te lettél volna égő...ha visszakérdezel, még az terjedt volna el, h igaz a pletyka.

Legközelebb se szólj semmit, nézd levegőnek a csajt(engem annyiszor szivattak már, h simán látom, h. mikor komoly a a dolog, mikor nem. a te esetedben nem vlsz.)

2010. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!