Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Antiszociális létből van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antiszociális létből van esély kilépni?

Figyelt kérdés

Nem siránkozás akar lenni légyszíves olvasd végig. Időm nagy részét gép előtt töltöttem, régebben játékokkal, úgy egy éve mindenféle csajozós oldalakat olvasgatok. Nincs társaságom, akikkel hétvégén el mehetnék. Van egy jó barátom, vele régóta jóban vagyok, de ő is ilyen otthonülős típus.


A lényeg, hogy barátnőt szeretnék, de legalább szocializálódni.

Hogy tehetem ezt? Nagy hibám, hogy ezidáig emberek elfogadását hajszoltam, teljes mértékben befolyásolhattak, meg is unnak, mert kb semmi se jön ki a számon.csak arra tudok gondolni mit kéne mondani. persze semmit.


Miközben 15éves srácok már szinte együtt élnek a barátnőjükkel, legszívesebben elsírnám magam, mert nekem 18évesen még egy telefonszámom sincs egy lánytól, akit felhívnék.

Tudom, szánalmas, nem siránkozni akarok, hanem változni. hogy tehetem ezt?


2013. márc. 31. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdheted a netes ismerkedésel mert valamennyire megismered az illetőt és utànna talàlkozol vele.
2013. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha meg akarsz változni, az egy nagyon jó lépés már magában. Ha komolyan is gondolod, az még jobb. Sajnos ismerek kockákat, akiknek teljesen jó ez az életforma látszólag, és sehogy nem lehet kirobbantani. Ha neked az internet, akkor kezdj el ott ismerkedni. Ott nyitottabb is lehetsz, megfontolhatod a választ, stb. Ha már ismersz valakit elhívhatod, koncert, disco valami. Ha már egy-két emberrel sikerül, egyre könnyebb lesz, és majd nem is érted, hogy ez miért volt addig olyan nehéz. Először magaddal beszéld meg, fogadd el önmagad, aztán sikerülni fog.
2013. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha győri vagy beszélgethetünk. :) Nekem is ez a gondom. Legalább kávézni jó lenne elhívni valakit.


21/N

2013. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az antiszociális nem ezt jelenti. Te aszociális vagy.
2013. márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki antiszociális az nem akar megváltozni, azaz te nem vagy az! Keresd meg, hogy mi a bajod! Miért nem tudsz ismerkedni, miért nem mozdulsz ki? Keress valami nem otthoni hobbit, szakítsd ki a haverodat is a gép elől, aztán nyomuljatok! :)
2013. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én ilyen voltam, és volt egy hasonló legjobb barátom aki még most is a legjobb barátom, nekünk sikerült kilépnünk, én voltam kettőnk közül inkább az antiszociális sztem, de nem ott kezdtük ahol a baj forrása van, hagyd a számítógépet, hobbinak nyugodtan meghagyhatod, de ne hagyd h beszippantson, társkeresőt felejtsd el, nagy szerencséd van hogy van egy barátod, nem vagy egyedül, ketten már el tudtok menni buliba, így is el lesztek veszve az első jópár alkalommal, de belejöttök, meg is szeretitek, közben törekedjetek új embereket megismerni, sosem baj ha nem a legjobb csaj az, akár fiú is lehet, mindig arra gondolj hogy talán ez lesz az az új ember akinek köszönhetően megismered életed párját, miközben új barátságokat köthettek remek emberekkel :)
2013. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaja, így szuper, ahogy az előző leírta, de még mindig nem vagytok antiszociálisak!!


[link]

2013. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!