Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esély van egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van egy ilyen szexkapcsolat létesítésére?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel a lányt nem érdeklik az olyan dolgok mint a szerelem, vagy romantika, de szeretne egy szexpartnert aki ugyanazokat a dolgokat preferálja.

Egy férfi aki legalább olyan "szinten" áll mint én, értelmességben és mint testileg. (Nem egoista, de nem is tartozom azok közé a lányok közé, akiknek van tükrük és mégis meg vannak azzal a témával áldva, hogy ők milyen rondák.)

A közelben él, így egyikünknek sem lenne akadály a találkozás, és bevállalós.


Szerintetek, lehet még ilyet manapság találni?


2013. márc. 26. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted honnan tudjuk? Nem végeztünk valószínűségszámítást statisztikai adatok alapján.... Lehetni persze hogy lehet -.-
2013. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a másik oldalról válaszolnék. Létezik ilyen, én például. De sajna én "foglalt" vagyok a Nő 30 a párja (aki persze nem tud rólam) 42, én pedig 25. Több közös ismerősünk van így sokszor találkozgattunk, amiből végül az lett, hogy hetente 2-3-szor összebújunk. Semmi lelki érzelem csak szimplán sz*x. Próbálkozz retro bárokban, nosztalgia klubbokban. Ha szerencséd van ki fogsz egy olyan ipsét aki bevállalja ezt. De ne lepődj meg ha esetleg van barátnője/élettársa/felesége.
2013. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem nem működött a dolog, a srác többet akart, onnantól veszett ügy volt.
2013. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bőven van rá esély. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, csak aztán összejöttem a párommal és megszakadt a szexkapcsolat. De barátságként még működik. (Mondjuk a párom nagyot nézett, amikor mondtam h megyek meglátogatni a volt szeretőm :D:D)
2013. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Még szép, hogy van ilyen. Miért ne lenne? :)
2013. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!