Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ez jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ez jön be a fiúknak?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm. Lány,17 éves.

Az alakja ilyen: [link]

Az arca kicsit hasonlít Angelina Jolira csak az övé kicsit "babásabb". Szerintem szép,és mindenki szerint is. Elég nagyképű,kivan magával,tőle szebb nem létezik. Jó igen tényleg nagyon szép,de azért nem kellene nagyképűnek lenni. Minden buliba mással kavar,agyon issza magát,idegeneknél alszik stb.. És minden fiúnak tetszik! Az oké,hogy külsőleg igen ,de miket művel már. HA egy lány nagyon szép akkor már le se nézik a fiúk az ilyen dolgokat?


Nem vagyok féltékeny rá,és be is vallottam a véleményemet. 15 éves vagyok és úgymond most fogok bekerülni a bulizós életbe. Hozzáteszem még nem voltam sehol,és nem is volt barátom. Legyek ilyen?? Kavarjak mindenkivel,hányjak? Szerintem ez gusztustalan. Miért nem nézik le?


2013. márc. 23. 22:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A barátot véletlenül nem Szabónak hívják?
2013. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Pinceeeer! Hozzon mar egy tal pacalt a holgynek!
2013. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sokat segítettek! :)
2013. márc. 23. 22:21
 14/22 anonim ***** válasza:
Ahogy írták korábban is, az ilyen csajok csak arra jók, hogy megdugják őket, igazi, normális kapcsolatra nem valók. De ha egy csaj normális, van esze meg aranyos, kedves és ilyen teste van, az maga a tökély. Csak sajna ilyenből nincs túl sok.
2013. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
#10-es: álmodik a nyomor? Az nem lány, hanem egy igazi nő, de mindegy!
2013. márc. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
várjál cska pár évet amikor már elterjed róla a hír h kis ribike aztán majd a végén csak szexuális tárgyként néznek csak rá,nem kell majd komolyra senkinek és te aki véleményed szerint gyengébb külsővel vagy megáldva jobban fogsz kelleni a férfiaknak :) amúgy egy dolog csak, hogy most ilyen alakja van később majd megmutatkozik az életvitelének a nyoma a testén is hidd el az alkohol elég csúnyán tudja dobni a zsírt az emberre ha sokat fogyasztasz és rendszeresen ugyanis a grammonként kb (italfüggő) 7 g kalóriát tartalmaz és ezek "üres" kalóriák nincs tápértékük és a test nagy részt zsírnak fogja elraktározni valamint az alkohol visszaveti a tesztoszteron termelődést így lassítja az anyagcserét is ami nélkülözhetetlen a zsírbontásban, kalóriaégetésben......a lényeg h sokat tudnék regélni :D a lényeg az ha ilyen ételvitelt folytat huszas éveire elfog csúnyulni. Nem egy gyönyörű lányt láttam már elcsúnyulni az életvitelének köszönhetően, de viszont rengeteg olyannal is találkoztam aki hihetetlenül megszépült :)
2013. márc. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16. hozzászóló vagyok amúgy bocs kérdésedre a válasz.....nem feltétlenül kell lenézni még fiatal tud változni, és komolyodni, ha megfelelő iránymutatást kap vagy az élet rákényszeríti majd akkor hidd el meg fog,megtud változni, én is voltam ilyen régen csináltam hasonlókat, aztán gyorsan kinőttem belőle.....de addig is amég ilyen életvitelt folytat nem állnék le vele akár alkalmi esetre sem :) 21F
2013. márc. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én lenézem az ilyet, de mivel jó a teste egy pár patront megér (csak ne hányjon le!), aztán mehet a következőnek! :)

Hülye ribik...

2013. márc. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

" úgymond most fogok bekerülni a bulizós életbe."

-kár :( te is olyan leszel mint a többi szutyok


-am meg nem szeretem a vékonyakat, inkább legyen nagyobb a segged az átlagnál azt mondom

F19

2013. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Azért leszek szutyok mert néha elmegyek bulizni a barátaimmal? Aki bulizni jár az mind szutyok? Aki nem ezeket csinálja amiket leírtam?
2013. márc. 24. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!