Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ez jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ez jön be a fiúknak?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm. Lány,17 éves.

Az alakja ilyen: [link]

Az arca kicsit hasonlít Angelina Jolira csak az övé kicsit "babásabb". Szerintem szép,és mindenki szerint is. Elég nagyképű,kivan magával,tőle szebb nem létezik. Jó igen tényleg nagyon szép,de azért nem kellene nagyképűnek lenni. Minden buliba mással kavar,agyon issza magát,idegeneknél alszik stb.. És minden fiúnak tetszik! Az oké,hogy külsőleg igen ,de miket művel már. HA egy lány nagyon szép akkor már le se nézik a fiúk az ilyen dolgokat?


Nem vagyok féltékeny rá,és be is vallottam a véleményemet. 15 éves vagyok és úgymond most fogok bekerülni a bulizós életbe. Hozzáteszem még nem voltam sehol,és nem is volt barátom. Legyek ilyen?? Kavarjak mindenkivel,hányjak? Szerintem ez gusztustalan. Miért nem nézik le?


2013. márc. 23. 22:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik ez az alak, túl girhes.
2013. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

általánosítás.....

nekem egyáltalán nem jön be az ilyen..

2013. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Kákabelű.
2013. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Van akiknek bejön: Páwák, cigók, A Konditerem Huszárjai meg a többi koszos aljanépnek.
2013. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Légy olyan, amilyen vagy, akiknek ilyen belsővel ez a lány tetszik, azokra a fiúkra neked nincs szükséged.
2013. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mi ez? Egy lágy tavaszi szellő eltöri ezt a csajt.
2013. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
megdugni kell csak a fiúknak, mer ha fiú komoly kapcsolatot keres nem feltétlen ezzel a csajjal fog le állni.
2013. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Most komolyan a Majka féle "menőcsávók" jönnek be a csajoknak? Ha egy srác jól néz ki, nem is számít, hogy viselkedik?!
2013. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, hogy hány értelmes és rendes pasit fog így összeszedni. Elárulom: egyet sem.

25/N

2013. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be az olyan akit linkeltél nekem az ilyen lányok tetszenek [link]
2013. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!