Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a berögződést hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a berögződést hogy lehetne "csillapítani"?

Figyelt kérdés

Hosszú és bonyolult a történet, de a lényegét megpróbálom nagyon röviden leírni.


Fiatalabb koromban mindig nyitottabb személyiség voltam, imádtam ismerkedni, új embereket/személyiségeket megismerni. Mikor eljött az a bizonyos érdeklődünk a lányok iránt korszak, ezzel a hozzáállással közeledtem feléjük. Elképzelhető, hogy "túlságosan nyílt voltam" egyeseknek, ha lehet ilyet mondani, nem volt annyira megszokott ez, nem vettek komolyan, nem volt szimpatikus, rengeteg elutasítást is kaptam emiatt.


Ennek az lett a következménye, hogy egyre zárkózottabb lettem az emberek elől, mára pedig a teljes elzártságot érzem. Van, hogy kikerülöm a buszmegállókat is például és inkább mellékúton megyek valamerre, csak hogy ne kelljen az ott álló a tömeggel szembenézni. Persze nem mindig kerülök ki mindent, van hogy direkt bizonyítani akarok magamnak és megpróbálom legyűrni a félelmeket. Szerintem mára már tartok az emberi reakcióktól.


Elég nevetségesen hangozhat, igazából az is, de nem tudok mit tenni. Érzem, hogy közelednének felém, de egyszerűen nem tudok kinyílni, csak a zárkózott arcomat mutatni. Nem arról van szó, hogy nem beszélek velük esetleg, hanem hogy magamról nem árulok el semmit, semmi rizikós dologba nem megyek bele (például komolyabb témák érintése, akár az érzelmekről, maradnak a felszínes beszélgetések), inkább egyszer-egyszer mondok egy-két poént csak, de beszélgetést magamtól nagyon ritkán kezdek.


Még mindig fiatal vagyok (19), remélem lehet ezen valahogy segíteni, mert mindig azt szerettem volna, ha én is jelenthetek valakinek valamit (nyilván a családomat, egy-két barátomat leszámítva).


2013. márc. 23. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ismeros az erzes! Valahogy megkell talalni a kozeputat. Ne legyel se tul nyitott se tul zart. Mindig ez a legnehezebb en is ezert kuzkodok. A lenyeg, hogy legyen sok hobbid ahol levezeted a folos energiadat es ne felj az emberektol, szerintem.
2013. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!