Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le akarom csillapitani par...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akarom csillapitani par durva szoval. Segitenetek?

Figyelt kérdés
Az van hogy az egyik oszatalytarsam, egy nagyszaju gyerek akinek meghalltak a szulei es gondolom emiatt sokkal alacsonyabb mind mi nem fejlodott ki alulfejletebb attol elteroen gondolkodik tanul normalis. Senki nem torodik vele,en eleinte sajnaltam hogy na meghalltak a szulei meg minden es elneztem neki, hogy sokat komental ora kozben es masokkal is kotekszik.De mar mar kezd az agyamra menni az hogy mindig belemkot,vagy gyerekes modon huzza a hajamat vagy egyszeruen oda jon es leall utni.Nem vagyunk ovodasak hogy verekedjunk, en nem is akarom megutni mert latom hogy fel kezzel arabb nyomom mellolem.Szavakkal szeretnem megbantani de oly annyira hogy ne zavarjon tobbet. Tudtok olyan jo beszolasokat amitol elhallgat es nem pofazik annyit? :P Nem "meny...a..."-s beszolasokat szeretnek csak legyen kemeny de ne ennyire:P Nehany otlet?:D
2010. jan. 20. 19:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es 16/L
2010. jan. 20. 19:28
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Te selejt kotonszökevény, hogy folytál volna le apád lábád, aki a kerületi postás volt a bandzsa szemeivel, s látszik milyen hulladékot hagyott maga után...
2010. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes tanács! :D
2010. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:)) Ahogy olvastam megfeledkeztem itt a lenyegrol mar azthittem h nekem szol :P De ez jo :P Koszi :P
2010. jan. 20. 19:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Elsősorban tanulj meg írni.

A kérdésedre válasz, ha már iszonyatosan irritáló, akkor kegyetlenül közöld vele, hogy azért mert árva és egy nyomorék, nem engedhet meg magának mindent.

De ezt csak a legvégső esetben..

2010. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Nyomorék" után nincs vessző és nincs olyan magyar írásjel, hogy két pont! Puszi! Amúgy szerintem se rossz, de úgyse fog hallgatni rád.Tovább fogja csinálni, mert látja, hogy idegesíthet téged.
2010. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár a word szerint van vessző, biztos ott nézted meg...
2010. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
most komolyan. hogy tartozik ez a szerelem, szex témakörbe?
2010. jan. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!