Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes lepes most?

Figyelt kérdés
Szoval voltam egyetemi felvetelin(sikeres) es az egyik diak aki korbevezetett minket 2-3x annyira tetszik. Es tudom, hogy en is bejottem neki mert vegig csak velem beszelt, de en eleg kukan viselkedtem. Oszinten szolva nem nagyon tudtam mit is kerdezzek, a szuleim a sarkamban voltak, ideges voltam az interju miatt raadasul meg nagyon tetszett is ami nalam katasztrofa, tokeletesen el tudom uzni ilyenkor azokat akiket pont h magam mellett akarok tudni. Utana szemezett velem. Nem tudtam a vezeteknevet de megkerestem egyetem alapjan fb-n es meg is talaltam. Nincs kapcsolatban de ha most bejelolnem az nem venne furan ki magat? Nem fogja azt hinni, hogy elment az eszem vagy valami? Vagy irjak neki? Egy evvel idosebb es egy feloara levo varosban van az egyetem. Biztosan abba a varosba megyek szeptemberben de nem tudom meg melyik egyetemre. Szerintetek? Vagy mondjam azt h szeretnek meg valamit tudni az egyetemrol( mar mindent tudok, mivel mar masodszor mondtak el mindent de csak kitudok talalni valamit)? Csak szeretnem tudni, hogy ha ti az o helyeben lennetek mit gondolnatok? nem csinalnam ezt de tenyleg nagyon kedves volt es a mai vilagban nehez ilyet talalni. Nagyon szepen koszonom!!!!! 17/L
2013. márc. 7. 01:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kedves gesztusznak venném örülnék neki hogy nemhiába pofáztam órákon át legaláb egy ember volt aki figyelt rám :)
2013. márc. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem venném zaklatásnak a helyében, főleg ha tetszettél is neki.
2013. márc. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!