Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy lányba. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba. Mi a helyes út?

Figyelt kérdés
Nah a történet röviden,tömören.A lány sportoló,meccsen be lett mutatva a csapat.ott láttam először.Akkor még nem tudtam a nevét,aztán hazajöttem,és a neten megkerestem mindenkit aki lehet,és meg is találtam.Ráírtam facebookon,elkezdtünk beszélgetni.Jókat beszélgetünk,de szerintem ő nem tart annyira fontosnak,amit valahol megértek,mert élőben még soha nem beszéltünk.Én viszont teljesen belehabarodtam,nembírom kiverni a fejemből.Szerintetek gáz ez így hogy még soha nem is találkoztam vele?Lányok,ti mennyi idő után találkoznátok élőben egy ismeretlen,de kedves,vicces sráccal,aki nagyjából egykorú? (márha találkoznátok)
2013. febr. 15. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

"A lány sportoló,meccsen be lett mutatva a csapat.ott láttam először."


"Szerintetek gáz ez így hogy még soha nem is találkoztam vele?"


:D

2013. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi,ha félreérthető.Úgy értem,hogy amikor bemutatták még 5 ezer ember állt mellettem,ő meg lent,szval kizárt hogy látott.A beszélgetést meg arra értem,hogy nem 100 méter és 5 ezer ember van köztünk :D
2013. febr. 15. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem indulsz nála rosszul! Alapból azt írod, hogy már visszajelölt, és jókat (!) beszélgettek facen, gondolom megnézted az adatlapját és nincs kapcsolatban ő sem. Mivel úgysem ismertétek ezelőtt egymást, ezért nem tolakodás, ha még pár napot beszélgettek, aztán finoman puhatold meg hogy rajong-e más pasiért. Ha azt mondja hogy igen, az lehet azért igen mert tényleg így van, vagy azért igen, mert nem akar tőled semmit, és elejét veszi az egésznek. Ha sima ügy, és már elég sok mindenről volt szó, akkor kérdezd meg, hogy nem lenne-e kedve találkoznia veled. Max beültök valahova ha lehűl az idő. Ha elutasító, meg le akar rázni, akkor legalább megtudod, hogy nem lesz belőle semmi az egészből és így még azt se kell felvállalnod előtte, hogy belezúgtál. Vagy ha te az a fajta ember vagy, akkor fedd fel a lapjaid, és akkor 50% esélyed van rá hogy neki is bejössz vagy sem.


23/F

2013. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,ment a zöld pacsi,majd kiderül.
2013. febr. 15. 14:18
 5/5 anonim válasza:
Ird meg neki ,hogy jo lenne találkozni valamikor.Majd mikot találkozotok elhulyéskedtek stb. aztán ha ugy alakul a helyzet és nagyábbol tudod hogy nem ellenkezne akkor goo smárolni..tobbi megy magátol;)
2013. márc. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!