Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem látok sehol helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem látok sehol helyes fiút?

Figyelt kérdés
Próbáltam élőben és neten is keresni olyat aki tetszik, de, alig látok ilyet, pedig nem egy görög Istent keresek.
2013. febr. 16. 21:46
 1/8 Ivan Iljics ***** válasza:

A nagy számok törvénye alapján következtethetünk a magas igényeidre.


Értsd: Ha a sok férfiból aki a környezetedben ÉS interneten található, egy sem tetszik, akkor adj lejjebb az igényekből.

2013. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rosz helyeken keresgélsz.
2013. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kis kukacoskodó vagy, aki mindenkiben talál valami hibát, mert találni is akar. Vagy csak szimplán nem veszed észre azt, aki körülötted lenne. Azt azért nehezen hiszem el, hogy a sok között egy se lett volna olyan, aki ne tetszett volna. Lehet, hogy bort iszol és vizet prédikálsz, azaz elvben "bárki" jó lenne, de gyakorlatban meg mégis a jópasikra buksz.
2013. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Vedd le a sötét napszemüvegedet.

Én ma is láttam egy rakás jó pasit. Egy szakmai bemutatón voltam, és olyan helyes pasik voltak ott, hogy alig akartam hazajönni. Sajnos egyik sem kísért el egy darabig, vagy legalább a kocsimig, hogy beszélgettünk volna pár percet.

2013. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet rossz helyeken járok, ha van ötletetek, hol futhatnék össze helyes srácokkal, megoszthatnátok velem. Nincsenek olyan nagy igényeim, csak legyen szabályos arca, az sem baj ha nem kigyúrt, a testét annyira nem nézem.
2013. febr. 16. 21:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudod, milyen kevés a szabályos arcú ember? Ezen az alapon örökké egyedül leszel. Amúgy netán az is érdekel, hogy belülről milyen a fiú? Mert az se árt néhanapján.
2013. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szabályos arc még unalmas is lehet. Legyen inkább egyéniség. És nagyon fontos a belső. Mivel nem szexpartnert keresel, hanem társat az életre, fontosabb a belső. A meleg belső elfogadtatja esetleg azt is, ha történetesen hiányzik egy úja. Max nem öt, csak négy sört kér a csapostól.
2013. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem angyal arcú fiút szeretnék, csak mondjuk nem tetszik a sasorr, vagy ha krumpliorra van, pengevékony ajka, körülbelül csak ezek nem tetszenek.
2013. febr. 16. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!