Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek lányok? Mi lenen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek lányok? Mi lenen helyes szerintetek?

Figyelt kérdés
Tegnap egy bulin megismerkedtem egy lánnyal. Nagyon szimpatikus volt, beszélgettünk...úgy alakult, hogy smárolgattunk meg ölelkeztünk a bulin. Persze én ittas voltam, de tudtam mit csinálok. A helyzet csak annyi, hogy évek óta nem volt nőm és picit ismeretlen volt a szituáció...kicsit attól is paráztam, hogy nem jól csókoltam, stb. De nem ez a lényeg. A lány (is) vidéki de (kb 50 km-re lakik tőlem). Mi a helyes tempó? A buli óta csak most írtam rá este, hogy jól éreztem magam stb. Nem tudom mit akarok, szívesen ismerkednék vele, de most nem engedhetem meg magamnak, hogy hétköznapokon is akár kocsival elmenjek hozzá (eleve kizárt ez), vagy csak hétvégente, meg a buszköltség...most nincs épp munkám. Kihasználni sem akarom, mert nem olyan vagyok, ő meg bevallotta hogy még nem nagyon volt pasija. Ő 21 én 25. Nem hinném, hogy kalandot akarna velem. Én sem az a típus vagyok. Mi a megoldás?
2013. febr. 17. 20:09
 1/1 anonim válasza:
Alapból ha tudod, hogy nincs rá pénzed, hogy elmenj hozzá, hogy gondolkozol az összejövetelen? Neked kell látnod, hogy van e rá pénzed. Ha nincs akkor csak beszélgess vele de az elején tisztázd le vele, hogy te nem tudsz hozzá járni!
2013. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!