Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan buktathatnám le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan buktathatnám le?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hete szakítottunk, elég csunyán váltunk szét. Nagyon nagy veszekedés volt, mindent a fejemhez vágott és úgy beszélt velem, mint a kutyával.Két évig voltunk együtt, de ezalatt megcsalt, rengetegszer volt mosolyszünet köztünk, mert bután viselkedett velem.Azt mondta, hogy nálam csak jobbat találhat.És mtegnap az egyik barátja rámírt, hogy lenne-e kedvem kimenni vele egy kávéra. Mondtam neki, hogy nagyon gyanús nekem, mert eddig nem szokott írni, egyáltalán nem is beszéltünk. Erre ő azt mondta, hog ybízzak meg benne, és hogy a volt barátommal már hónapok óta nem beszélnek. Csakhogy ráírtam egyik közös ismerősünkre, akitől megtudtam, hogy megint jóban vannak. És szinte biztos vagyok benne, hogy együtt voltak mikor írt nekem és próbára akarnak tenni vag ypedig jól megalázni.. Gondolom ma fog írni, mit kéne mondanom neki? Szeretném ha kicsit pofára esnének! Mivel tudnék visszaütni?
2013. márc. 3. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A bosszú kicsinyes. Ne foglalkozz vele! Annál rosszabb neki, ha lesz*rod.
2013. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fospuska ***** válasza:
mondd meg neki,hívjon fel és mondja el,amit akar,nincs kedved menni sehova.
2013. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nagyon idegesít, hogy nem képes leszállni rólam, holott ő mondta hogy nálam csak jobbat találhat. Tényleg megérdemelné ha ő esne pofára egyszer az életben. És én nem vagyok egy rossz szándékú ember, de ami sok az sok!
2013. márc. 3. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért akarsz lesüllyedni az ő szintjükre? De most őszintén.. Ha belemész ebbe a nevetséges játékba, csak nekik kedvezel, őket szórakoztatod ezzel. Én a helyedben vissza se írnék nekik semmit,hagynám és kész. Jobban fogja őket az bosszantani, hogy nem tudnak veled szórakozni .
2013. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe! Azt se érdemli meg, hogy pofára essen!
2013. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ivilicious ***** válasza:
szakítsd meg vele és az összes közeli ismerősével a kapcsolatot
2013. márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!