Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy buktathatnám le?

Hogy buktathatnám le?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki tudom hogy interneten kibeszél embereket, sajnos álnéven, és valószínűleg ál e-mailcím, hogy találhatnék rá? le kell buktatnom.. vagy twitter vagy ilyesmi oldalon. mennyi az esélye hogy rátalálok?
2012. jún. 18. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
30%. De feljelentheted.
2012. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az emberek kb. 98%-a ilyen, része az emberi természetnek. Mivel nem ül börtönben az emberek 98%-a, sejtheted, hogy mennyi az esélye, főleg, ha nem is követ el bűncselekményt, csak szemét.


(Egyébként a számítástechnika/biztonság kategória adatvédelem/adatbiztonság akarna lenni, nem pletyka áldozatává válástól való félelem.)

2012. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha hozzá férsz a gépéhez telepíts fel egy keylogger-t.
2012. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, csak nem tudtam hova kéne írnom, igen tudom, nem feljelenteni akarom, csak kicsit felvilágosítani a dolgokról
2012. jún. 18. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben négyszemközt, személyesen lenne érdemes beszélni az illetővel.
2012. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha velem tennék ezt(már egyszer történt hasonló), jól képen verném.
2012. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 grofuram válasza:
Szerintem lopd el a gépét abban úgy is mentve lesznek a jelszavak és ha igazad volt akkor verd szét a pofikáját ha nincs igazad akkor meg trollkodj a facebookján aztán a nyomok eltüntetése miatt rituálisan égesd el a gépet majd tünj el 2 hétre az országból...ja és ha legközelebb ilyen hülye kérdésed van akkor csacsogd meg a szomszéd Gizikével
2012. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!