Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El vagyok átkozva? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok átkozva? Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Találkozok egy pasival, jól el vagyunk egymással. Barátok leszünk, sokat dumálunk. Majd randira hívja az egyik barátnőmet.

Oké, ilyen megtörténhet egyszer, nem? Na de háromszor??? Miért van ez? Azt hiszem már többé egy pasiban sem tudok megbízni. Én mind a háromba szép lassan beleszerettem, de mndannyiszor pofára ejtettek. Ez valami átok? Valakivel volt már ilyen? Most mit csináljak?


2013. márc. 1. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha létezik is átok, az akkor működik, ha hiszel benne...


Az is elképzelhető, hogy a barátnőid választottad meg "rosszul".

2013. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

te ide figyelj, te is az a fajta vagy aki nem fogja fel, hogy barátnőnek semmi keresnivalója a közeledben ha pasizol. A nők riválisai egymásnak, esélytelen, hogy igazi barátság legyen köztetek, persze h lenyúlja.

Magadat add és ne engedd másfele kacsingatni, és egyáltalán, minek kell szétpofázni, hogy randid volt valakivel? Egyből megeszi őket a sárga irigység, és fúrkálódnak!

2013. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőm sem mondott igent a randi-felkérésekre. Vagy arra gondolsz, hogy túl szép barátnőim vannak? Talán ezért tekintekenek csak havernak a srácok?
2013. márc. 1. 15:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Dettó, csak fiúban. Mármint olyan sokszor még nem történt velem, de ismerem az érzést. Nem hiszem, hogy el vagy átkozva, és én sem vagyok. Magyarázatot nagyon nem tudok mondani. A legtöbb ember felületes és nem veszi észre azt, akivel jobban járna.
2013. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem átok.:). Velem is előfordult, lehet azt gondolják, hogy csak haverkodni akarsz, de az is lehet, hogy nagyon rá vagy feszülve a témára, nem tudod magad elengedni...stb, es ezt eszreveszik. Hány éves vagy?
2013. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne mutasd be neki a barátnődet, csak ha már összejöttetek :)
2013. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg lehet, hogy csak féltékennyé akar téged tenni ;)
2013. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!